DHR70 all round navigasjonslampe
SKU:
1090292
På lager
kr 3 192,00| Vekt | 3,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 260,000000 × 360,000000 × 260,000000 mm |
Glass 52×170 for lampe 1035150 – 1035625/35/50
SKU:
1035625-1
På lager
kr 279,20| Vekt | 0,056000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 170,000000 × 50,000000 mm |
DHR Veggbrakett fast
SKU:
1035197
På lager
kr 559,20| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Glass 52×210 for lampe 1035160/1035640
SKU:
1035160-1
Utsolgt
kr 175,20| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 100,000000 mm |
DHR 150 LED-innsats
SKU:
1008303
På lager
kr 5 432,00| Vekt | 1,090000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150,000000 × 220,000000 × 180,000000 mm |
DHR Lyskaster 10-32VDC 10W
SKU:
1008302
På lager
kr 7 752,00| Vekt | 2,950000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 200,000000 × 260,000000 mm |
DHR 180 LED-innsats
SKU:
1008301
På lager
kr 9 520,00| Vekt | 1,980000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 160,000000 × 180,000000 × 220,000000 mm |
DHR Lyskaster 10-32VDC 20W
SKU:
1008300
På lager
kr 13 120,00| Vekt | 3,960000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 260,000000 × 300,000000 mm |