Iceberg -22 kjøleboks m/kompressor 18 l
SKU:
1032210
På lager
kr 2 632,00| Vekt | 12,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 690,000000 × 400,000000 × 400,000000 mm |
Iceberg -22 kjøleboks m/kompressor 25 l
SKU:
1032211
På lager
kr 2 792,00| Vekt | 14,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 690,000000 × 410,000000 × 470,000000 mm |
Iceberg -22 kjøleboks m/kompressor 32 l
SKU:
1032212
På lager
kr 2 872,00| Vekt | 15,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 690,000000 × 410,000000 × 510,000000 mm |
Iceberg 230 V AC adapter til kjølebokser
SKU:
1032218
På lager
kr 239,20| Vekt | 0,400000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 130,000000 × 30,000000 mm |
Iceberg Base -20 kjøleboks m/kompressor 30 l
SKU:
1032216
Utsolgt
kr 1 992,00| Vekt | 14,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 680,000000 × 620,000000 × 400,000000 mm |
Iceberg Base -20 Kjøleboks m/kompressor 40 l
SKU:
1032217
Utsolgt
kr 2 072,00| Vekt | 14,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 680,000000 × 430,000000 × 470,000000 mm |
Iceberg Pro -20 kjøleboks m/kompressor og hjul 40 l
SKU:
1032213
På lager
kr 3 912,00| Vekt | 17,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 730,000000 × 500,000000 × 500,000000 mm |
Iceberg Pro -20 kjøleboks m/kompressor og hjul 50 l
SKU:
1032214
På lager
kr 4 232,00| Vekt | 22,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 750,000000 × 480,000000 × 580,000000 mm |
Iceberg Pro -20 kjøleboks m/kompressor og hjul 60 l
SKU:
1032215
På lager
kr 4 392,00| Vekt | 23,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 750,000000 × 480,000000 × 620,000000 mm |