Regata Krus 3,2 dl 6 stk
SKU:
1039669
På lager
kr 615,20| Vekt | 0,890000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 180,000000 × 200,000000 × 90,000000 mm |
Regata Frokost-/desserttallerken 20 cm 6 stk
SKU:
1039649
På lager
kr 615,20| Vekt | 0,940000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 200,000000 × 60,000000 mm |
Regata Dyp tallerken/suppebolle 19 cm 6 stk
SKU:
1039648
På lager
kr 615,20| Vekt | 1,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 200,000000 × 100,000000 mm |
Regata Middagstallerken 25 cm 6 stk
SKU:
1039647
På lager
kr 663,20| Vekt | 1,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 260,000000 × 270,000000 × 55,000000 mm |
Regata Servisepakke for 4 personer 16 deler + kurv
SKU:
1036956
På lager
kr 1 832,00| Vekt | 3,340000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 340,000000 × 250,000000 mm |
Regata Bestikk for 6 personer 24 deler Premium
SKU:
1036949
På lager
kr 1 192,00| Vekt | 1,340000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 240,000000 × 40,000000 × 230,000000 mm |
Regata Salatbolle m/salatbestikk 25 cm
SKU:
1036948
På lager
kr 607,20| Vekt | 0,710000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 290,000000 × 260,000000 × 130,000000 mm |
Regata Skål 15 cm 6 stk
SKU:
1036947
På lager
kr 511,20| Vekt | 0,760000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 160,000000 × 170,000000 × 90,000000 mm |
Welcome Bestikk for 6 personer Premium
SKU:
1036943
På lager
kr 1 192,00| Vekt | 1,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 230,000000 × 240,000000 × 40,000000 mm |
Welcome Serveringsfat 30×22 + 35×25 2 stk
SKU:
1036942
På lager
kr 503,20| Vekt | 0,790000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 260,000000 × 370,000000 × 30,000000 mm |
Welcome Salatbolle m/salatbestikk Ø25
SKU:
1036941
På lager
kr 583,20| Vekt | 0,930000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 290,000000 × 270,000000 × 130,000000 mm |
Welcome Krus Ø8,3 320ml 6 stk
SKU:
1036940
På lager
kr 631,20| Vekt | 0,880000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190,000000 × 180,000000 × 90,000000 mm |
Welcome Skål Ø15 145g 6 stk
SKU:
1036939
På lager
kr 575,20| Vekt | 1,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150,000000 × 320,000000 × 110,000000 mm |
Welcome Frokost/dessert tallerken Ø21 6 stk
SKU:
1036938
På lager
kr 791,20| Vekt | 1,740000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 240,000000 × 240,000000 × 90,000000 mm |
Welcome Dyp tallerken Ø18 6 stk
SKU:
1036937
På lager
kr 952,00| Vekt | 1,730000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190,000000 × 200,000000 × 120,000000 mm |
Welcome Middagstallerken Ø25 6 stk
SKU:
1036936
På lager
kr 952,00| Vekt | 2,250000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 270,000000 × 280,000000 × 80,000000 mm |
Welcome Servisepakke for 4 personer
SKU:
1036935
På lager
kr 2 152,00| Vekt | 3,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 300,000000 × 250,000000 mm |
Monaco Bestikk for 6 personer Premium
SKU:
1036934
På lager
kr 1 192,00| Vekt | 1,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 330,000000 × 340,000000 × 40,000000 mm |