Monaco Bestikk for 6 personer Premium
SKU:
1036934
På lager
kr 1 192,00| Vekt | 1,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 330,000000 × 340,000000 × 40,000000 mm |
Regata Bestikk for 6 personer 24 deler Premium
SKU:
1036949
På lager
kr 1 192,00| Vekt | 1,340000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 240,000000 × 40,000000 × 230,000000 mm |
Regata Dyp tallerken/suppebolle 19 cm 6 stk
SKU:
1039648
På lager
kr 615,20| Vekt | 1,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 200,000000 × 100,000000 mm |
Regata Frokost-/desserttallerken 20 cm 6 stk
SKU:
1039649
På lager
kr 615,20| Vekt | 0,940000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 200,000000 × 60,000000 mm |
Regata Krus 3,2 dl 6 stk
SKU:
1039669
På lager
kr 615,20| Vekt | 0,890000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 180,000000 × 200,000000 × 90,000000 mm |
Regata Middagstallerken 25 cm 6 stk
SKU:
1039647
På lager
kr 663,20| Vekt | 1,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 260,000000 × 270,000000 × 55,000000 mm |
Regata Salatbolle m/salatbestikk 25 cm
SKU:
1036948
På lager
kr 607,20| Vekt | 0,710000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 290,000000 × 260,000000 × 130,000000 mm |
Regata Servisepakke for 4 personer 16 deler + kurv
SKU:
1036956
På lager
kr 1 832,00| Vekt | 3,340000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 340,000000 × 250,000000 mm |
Regata Skål 15 cm 6 stk
SKU:
1036947
På lager
kr 511,20| Vekt | 0,760000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 160,000000 × 170,000000 × 90,000000 mm |
Sailor Soul Dyp tallerken Ø22 6 stk
SKU:
1036927
På lager
kr 799,20| Vekt | 1,710000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 230,000000 × 220,000000 × 120,000000 mm |
Sailor Soul Frokost/dessert tallerken Ø20 6 stk
SKU:
1036928
På lager
kr 799,20| Vekt | 1,210000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 230,000000 × 240,000000 × 60,000000 mm |
Sailor Soul Krus Ø8,4 6 stk
SKU:
1036930
På lager
kr 615,20| Vekt | 0,840000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190,000000 × 190,000000 × 90,000000 mm |
Sailor Soul Middagstallerken Ø28 6 stk
SKU:
1036926
På lager
kr 799,20| Vekt | 1,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 290,000000 × 300,000000 × 50,000000 mm |
Sailor Soul Salatbolle m/salatbestikk Ø27
SKU:
1036931
På lager
kr 559,20| Vekt | 0,770000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 280,000000 × 290,000000 × 100,000000 mm |
Sailor Soul Serveringsfat 41×29/35×26 2 stk
SKU:
1036932
På lager
kr 527,20| Vekt | 0,890000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 430,000000 × 40,000000 mm |
Sailor Soul Servisepakke for 4 personer
SKU:
1036925
På lager
kr 2 072,00| Vekt | 4,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 300,000000 × 250,000000 mm |
Sailor Soul Skål Ø15 6 stk
SKU:
1036929
På lager
kr 599,20| Vekt | 0,850000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 170,000000 × 160,000000 × 90,000000 mm |
Sailor Soul Snack sett 27×9 4 deler
SKU:
1036933
På lager
kr 431,20| Vekt | 0,410000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 90,000000 × 270,000000 × 60,000000 mm |