Simrad S5100 Sonar Module
SKU:
1073414
Utsolgt
kr 19 520,00| Vekt | 6,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 420,000000 × 310,000000 × 170,000000 mm |
B744V dybde/hastighet/temperatur-svinger
SKU:
1073280
På lager
kr 8 320,00| Vekt | 3,840000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 90,000000 mm |
Navico AP44 autopilotkontroller
SKU:
1073015
På lager
kr 8 320,00| Vekt | 0,840000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 150,000000 × 200,000000 mm |
HDI skimmer, M/H 455/800 9 pin
SKU:
1073264
Utsolgt
kr 1 832,00| Vekt | 0,740000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 170,000000 × 180,000000 × 70,000000 mm |
SimNet til NMEA2000 adaptersett
SKU:
1073317
På lager
kr 1 512,00| Vekt | 0,140000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110,000000 × 240,000000 × 80,000000 mm |
Issvinger med 9-pins kontakt
SKU:
1073282
På lager
kr 1 272,00| Vekt | 0,360000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 170,000000 × 200,000000 × 90,000000 mm |
9 Pin High speed skimmer M/H PK ASY
SKU:
1073157
På lager
kr 1 112,00| Vekt | 0,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 270,000000 × 110,000000 × 80,000000 mm |
N2K-PWR-RD, Nettverksstrømnode
SKU:
1073272
På lager
kr 751,20| Vekt | 0,140000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 100,000000 × 30,000000 mm |