NOA solpanelholder, justerbar
SKU:
1017272
På lager
kr 2 152,00| Vekt | 1,034000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10,000000 × 80,000000 × 650,000000 mm |
NOA kjettingholder
SKU:
1017274
På lager
kr 1 592,00| Vekt | 1,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 120,000000 × 620,000000 mm |
NOA ankerholder 25 mm
SKU:
1017271
På lager
kr 1 592,00| Vekt | 0,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 100,000000 × 200,000000 mm |
NOA aluminiumfeste for utendbordsmotor 25 mm
SKU:
1017275
På lager
kr 1 192,00| Vekt | 0,880000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 90,000000 × 190,000000 mm |
NOA flaggstangholder
SKU:
1017261
På lager
kr 527,20| Vekt | 0,117000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 90,000000 × 110,000000 × 40,000000 mm |
NOA bomholder
SKU:
1017265
På lager
kr 495,20| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 180,000000 × 140,000000 × 20,000000 mm |
NOA allroundplate stor
SKU:
1017259
På lager
kr 471,20| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 90,000000 × 120,000000 × 10,000000 mm |
NOA kryssfeste 25 mm
SKU:
1017254
På lager
kr 399,20| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40,000000 × 85,000000 × 50,000000 mm |
NOA teakfeste for utendbordsmotor
SKU:
1017257
På lager
kr 335,20| Vekt | 0,300000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 20,000000 × 120,000000 × 190,000000 mm |
NOA dobbeltfeste 25 mm
SKU:
1017240
På lager
kr 335,20| Vekt | 0,187000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 90,000000 × 60,000000 × 40,000000 mm |
NOA bomøye
SKU:
1017262
På lager
kr 319,20| Vekt | 0,125000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 170,000000 × 15,000000 mm |
NOA feste for A-stag
SKU:
1017267
På lager
kr 183,20| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 100,000000 mm |
NOA feste 30 mm
SKU:
1017252
På lager
kr 183,20| Vekt | 0,154000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80,000000 × 100,000000 × 50,000000 mm |
NOA vinkelspor
SKU:
1017247
På lager
kr 111,20| Vekt | 0,027000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40,000000 × 40,000000 × 20,000000 mm |
NOA plastfot, 25 mm
SKU:
1017268
På lager
kr 55,20| Vekt | 0,020000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 30,000000 × 30,000000 × 25,000000 mm |