Ocean Signal safeSea V100 GMDSS håndholdt VHF
SKU:
1021952
Utsolgt
kr 10 320,00| Vekt | 0,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Ocean Signal SART monteringsstang
SKU:
1021951
På lager
kr 2 152,00| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 250,000000 × 30,000000 mm |
Ocean Signal LB3S SART reserve litiumbatteripakke
SKU:
1021950
På lager
kr 2 072,00| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 80,000000 × 50,000000 mm |
Ocean Signal safeSea S100 SART
SKU:
1021949
På lager
kr 9 120,00| Vekt | 0,670000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 300,000000 × 140,000000 mm |
Ocean Signal safeSea EPIRB3 PRO nødpeilesender m/AIS og RLS
SKU:
1021948
På lager
kr 12 720,00| Vekt | 1,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 270,000000 × 200,000000 × 130,000000 mm |
Ocean Signal M200 monteringssett (reservedeler)
SKU:
1021947
På lager
kr 375,20| Vekt | 0,030000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 60,000000 × 30,000000 mm |
Ocean Signal safeSea M200 mann-over-bord-lokalisator
SKU:
1021946
På lager
kr 7 512,00| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 160,000000 × 110,000000 × 40,000000 mm |
Ocean Signal AIS alarmboks
SKU:
1021945
På lager
kr 3 352,00| Vekt | 0,300000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 80,000000 × 100,000000 mm |
Ocean Signal rescueME EDF2 elektronisk nødbluss
SKU:
1021944
På lager
kr 3 352,00| Vekt | 1,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 280,000000 × 130,000000 × 120,000000 mm |
Ocean Signal LB10F EDF1 reservebatteripakke
SKU:
1021943
På lager
kr 503,20| Vekt | 0,110000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 100,000000 × 40,000000 mm |
Ocean Signal rescueME EDF1 elektronisk nødbluss
SKU:
1021942
På lager
kr 2 152,00| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 250,000000 × 70,000000 × 60,000000 mm |
Ocean Signal MOB2 monteringssett (reservedeler)
SKU:
1021941
På lager
kr 415,20| Vekt | 0,020000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 90,000000 × 40,000000 mm |
Ocean Signal Monteringssett for sveiset beholder
SKU:
1021940
På lager
kr 255,20| Vekt | 0,010000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 70,000000 × 5,000000 mm |
Ocean Signal RescueME MOB2 mann-over-bord-lokalisator
SKU:
1021939
Utsolgt
kr 5 032,00| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 170,000000 × 120,000000 × 40,000000 mm |
Ocean Signal HR1E hydrostatisk utløser for ARH1
SKU:
1021938
På lager
kr 1 432,00| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 250,000000 × 150,000000 × 100,000000 mm |
Ocean Signal ARH1 automatisk utløserhus
SKU:
1021937
På lager
kr 3 752,00| Vekt | 1,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 280,000000 × 200,000000 × 130,000000 mm |
Ocean Signal rescueME EPIRB1 nødpeilesender
SKU:
1021936
På lager
kr 7 112,00| Vekt | 0,700000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 240,000000 × 130,000000 × 110,000000 mm |
Ocean Signal rescueME EPIRB3 nødpeilesender med AIS og RLS
SKU:
1021935
På lager
kr 11 920,00| Vekt | 0,680000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 240,000000 × 130,000000 × 110,000000 mm |