Brakett P7105
SKU:
1013980
På lager
kr 71,20| Vekt | 0,021000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40,000000 × 60,000000 × 50,000000 mm |
Pacific FME Han-plugg fastfit RG58
SKU:
1013979
På lager
kr 103,20| Vekt | 0,010000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 60,000000 × 40,000000 mm |
Pacific FME Hun-plugg fastfit RG58
SKU:
1013978
På lager
kr 111,20| Vekt | 0,017000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 60,000000 × 40,000000 mm |
Pacific Antennefot til PRO – gjennomføring 5 m kabel
SKU:
1013965
På lager
kr 631,20| Vekt | 0,280000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 190,000000 × 50,000000 mm |
Pacific Antennefot PRO – rekkefeste
SKU:
1013982
På lager
kr 631,20| Vekt | 0,350000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 110,000000 × 80,000000 mm |
VHF antenne PRO 1,8 m SeaMaster
SKU:
1013981
På lager
kr 695,20| Vekt | 0,260000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1800,000000 × 40,000000 × 40,000000 mm |
DAB+ antenne PRO 45cm Pacific
SKU:
1013958
På lager
kr 711,20| Vekt | 0,090000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40,000000 × 60,000000 × 540,000000 mm |
Antennefot til PRO -fall down
SKU:
1013964
På lager
kr 719,20| Vekt | 0,400000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110,000000 × 200,000000 × 70,000000 mm |
VHF antenne 0,6m – nylon flexi m/brakett
SKU:
1013950
På lager
kr 751,20| Vekt | 0,201000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 30,000000 × 70,000000 × 720,000000 mm |
Antennefot til PRO -fast- 5m kabel
SKU:
1013963
På lager
kr 791,20| Vekt | 0,294000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 75,000000 × 190,000000 × 110,000000 mm |
VHF antenne PRO 0,45m Helifix
SKU:
1013960
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,088000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 500,000000 × 40,000000 mm |
VHF antenne PRO 1m Ultraglass
SKU:
1013961
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,080000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40,000000 × 1000,000000 × 70,000000 mm |
Antenne AIS PRO 1,8 m
SKU:
1013971
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,255000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 60,000000 × 1850,000000 mm |
VHF antenne 1m Ultraglass
SKU:
1013952
På lager
kr 952,00| Vekt | 0,320000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 1100,000000 × 40,000000 mm |
VHF antenne 1,8m Ultraglass
SKU:
1013953
På lager
kr 1 032,00| Vekt | 0,445000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 1800,000000 × 30,000000 mm |
VHF antenne 1m SS m/brakett
SKU:
1013954
På lager
kr 1 112,00| Vekt | 0,150000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40,000000 × 1200,000000 × 70,000000 mm |
VHF antenne PRO 1m m/brakett
SKU:
1013962
På lager
kr 1 112,00| Vekt | 0,386000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 60,000000 × 60,000000 × 1080,000000 mm |
VHF antenne 1m m/falldown brakett 4 m kabel
SKU:
1013951
På lager
kr 1 272,00| Vekt | 0,320000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 1000,000000 × 40,000000 mm |