Quick BTR 185-85 24V nedfellbar thruster
SKU:
1046456
På lager
kr 79 920,00| Vekt | 49,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 800,000000 × 400,000000 × 560,000000 mm |
Quick BTQ 185-105 DP 24V baugpropellsett
SKU:
1046384
På lager
kr 54 720,00| Vekt | 38,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 520,000000 × 420,000000 × 1050,000000 mm |
Quick BTQ 185-105 DP 12V baugpropellsett
SKU:
1046205
På lager
kr 35 920,00| Vekt | 40,300000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 520,000000 × 380,000000 × 1040,000000 mm |
Quick Regal RG5DY 1700W 24V 12 mm ankervinsj m/taunok
SKU:
1046471
Utsolgt
kr 35 120,00| Vekt | 26,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 600,000000 mm |
Quick BTQ 185-75 12V baugpropellsett
SKU:
1046429
På lager
kr 31 920,00| Vekt | 31,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 500,000000 × 400,000000 × 1000,000000 mm |
Quick PTR 700 BR-X ankervinsj med tau og ankerrulle
SKU:
1046042
På lager
kr 27 520,00| Vekt | 23,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 250,000000 × 250,000000 × 660,000000 mm |
Quick BTQ 185-85 DP 12V baugpropellsett
SKU:
1046204
Utsolgt
kr 26 720,00| Vekt | 31,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 500,000000 × 1020,000000 mm |
Quick BTQ 185-85 DP 24V baugpropell
SKU:
1046478
Utsolgt
kr 25 920,00| Vekt | 22,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 600,000000 mm |
Quick Hector HC3 1012 D ankervinsj for kjetting
SKU:
1046041
På lager
kr 25 520,00| Vekt | 23,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 430,000000 × 460,000000 × 300,000000 mm |
Quick Hector HC3 712 DB ankervinsj for kjetting
SKU:
1046237
Utsolgt
kr 23 120,00| Vekt | 27,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 400,000000 × 300,000000 mm |
Quick Prince DP3D ankervinsj med taunok
SKU:
1046234
På lager
kr 22 320,00| Vekt | 23,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 420,000000 × 400,000000 × 290,000000 mm |
Quick BTQ 185-65 DP 12V baugpropellsett
SKU:
1046203
På lager
kr 19 520,00| Vekt | 28,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 880,000000 × 530,000000 × 420,000000 mm |
Quick BTQ 185-65 DP 24V baugpropellsett
SKU:
1090856
På lager
kr 17 520,00| Vekt | 16,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 550,000000 × 380,000000 × 1080,000000 mm |
Quick Prince DP2E D ankervinsj med taunok
SKU:
1090837
På lager
kr 17 120,00| Vekt | 11,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 400,000000 × 300,000000 mm |
Quick BTQ 140-30 12V baugpropell
SKU:
1046472
På lager
kr 17 120,00| Vekt | 13,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 500,000000 mm |
Quick Balder BL2RP 600 W ankervinsjsett
SKU:
1046016-1
På lager
kr 16 720,00| Vekt | 16,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 500,000000 × 500,000000 × 500,000000 mm |
Quick BTQ 140-40 12V baugpropellsett
SKU:
1046209
På lager
kr 16 320,00| Vekt | 14,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 400,000000 × 700,000000 mm |
Quick BTQ 140-20 12V baugpropell
SKU:
1046473
På lager
kr 15 920,00| Vekt | 13,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 500,000000 mm |