Quick TFH6 Sikringsholder
SKU:
1090867
På lager
kr 1 272,00| Vekt | 0,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 250,000000 × 70,000000 mm |
Quick TFH3 Sikringsholder
SKU:
1090866
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,450000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 135,000000 × 120,000000 × 85,000000 mm |
Quick Vinsjhåndtak
SKU:
1090865
På lager
kr 479,20| Vekt | 0,128000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40,000000 × 230,000000 × 40,000000 mm |
Quick BTQ 185-65 DP 24V baugpropellsett
SKU:
1090856
På lager
kr 17 520,00| Vekt | 16,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 550,000000 × 380,000000 × 1080,000000 mm |
Quick Prince DP2E D ankervinsj med taunok
SKU:
1090837
På lager
kr 17 120,00| Vekt | 11,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 400,000000 × 300,000000 mm |
OSP Motor Windlass Balder 600W 12V
SKU:
1090771
På lager
kr 4 792,00| Vekt | 2,924000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150,000000 × 220,000000 × 160,000000 mm |
Quick Taukabelar til Genius
SKU:
1090697
På lager
kr 4 552,00| Vekt | 1,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 115,000000 × 115,000000 × 40,000000 mm |
Quick WCS830 betjeningspanel for ankervinsj
SKU:
1046517
På lager
kr 1 032,00| Vekt | 1,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 270,000000 × 180,000000 × 100,000000 mm |
Quick Fotbryter til ankervinsj syrefast stål
SKU:
1046485
På lager
kr 3 432,00| Vekt | 0,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 130,000000 × 100,000000 × 90,000000 mm |
Quick Irene LED Inox trinnlys
SKU:
1046484
Utsolgt
kr 623,20| Vekt | 0,080000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 70,000000 × 70,000000 mm |
Quick Joyce LED leselampe
SKU:
1046482
På lager
kr 2 312,00| Vekt | 0,420000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190,000000 × 100,000000 × 80,000000 mm |
Quick Maya 30 DL leselampe
SKU:
1046480
På lager
kr 1 832,00| Vekt | 0,360000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 240,000000 × 150,000000 × 70,000000 mm |
Quick BTQ 185-85 DP 24V baugpropell
SKU:
1046478
Utsolgt
kr 25 920,00| Vekt | 22,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 600,000000 mm |
Quick BTQ 140-20 12V baugpropell
SKU:
1046473
På lager
kr 15 920,00| Vekt | 13,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 500,000000 mm |
Quick BTQ 140-30 12V baugpropell
SKU:
1046472
På lager
kr 17 120,00| Vekt | 13,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 500,000000 mm |
Quick Regal RG5DY 1700W 24V 12 mm ankervinsj m/taunok
SKU:
1046471
Utsolgt
kr 35 120,00| Vekt | 26,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 600,000000 mm |
Quick BTR 185-85 24V nedfellbar thruster
SKU:
1046456
På lager
kr 79 920,00| Vekt | 49,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 800,000000 × 400,000000 × 560,000000 mm |
Quick BTQ 185-75 12V baugpropellsett
SKU:
1046429
På lager
kr 31 920,00| Vekt | 31,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 500,000000 × 400,000000 × 1000,000000 mm |