Quick Vinsjhåndtak
SKU:
1090865
På lager
kr 479,20| Vekt | 0,128000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40,000000 × 230,000000 × 40,000000 mm |
Kjettingtellermagnet alle Quick-vinsjer
SKU:
1046235
På lager
kr 495,20| Vekt | 0,013000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 20,000000 × 60,000000 mm |
Quick LED Downlight TED C Varm Hvit 2W Rustfritt IP66
SKU:
1046420
På lager
kr 503,20| Vekt | 0,090000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 80,000000 × 50,000000 mm |
Quick TED CS LED downlight med bryter 2W
SKU:
1046419
Utsolgt
kr 543,20| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80,000000 × 50,000000 × 70,000000 mm |
Quick MIRIAM C LED Downlight 2W
SKU:
1046416
På lager
kr 599,20| Vekt | 0,110000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 50,000000 × 80,000000 mm |
Quick TED CT LED downlight touch 2W
SKU:
1046418
På lager
kr 623,20| Vekt | 0,090000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80,000000 × 50,000000 × 70,000000 mm |
Quick Irene LED Inox trinnlys
SKU:
1046484
Utsolgt
kr 623,20| Vekt | 0,080000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 70,000000 × 70,000000 mm |
Kabel med plugg til HRC1002
SKU:
1046244
På lager
kr 703,20| Vekt | 0,322000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 140,000000 × 200,000000 × 50,000000 mm |
Quick Hovedstrømbryter med uttakbar nøkkel, rød
SKU:
1010434
På lager
kr 711,20| Vekt | 0,177000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 120,000000 × 70,000000 mm |
Quick TIM C LED 2W
SKU:
1046415
På lager
kr 783,20| Vekt | 0,160000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 50,000000 × 100,000000 mm |
Quick Kobling til baugpropell BTQ 110 og 125
SKU:
1046068
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,143000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 30,000000 × 60,000000 × 30,000000 mm |
Quick TIM CS LED 2W
SKU:
1046413
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,170000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 50,000000 × 80,000000 mm |
Quick Dimmer for Quick LED artikler
SKU:
1046414
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,120000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 50,000000 × 100,000000 mm |
Quick TFH3 Sikringsholder
SKU:
1090866
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,450000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 135,000000 × 120,000000 × 85,000000 mm |
Termostat til Varmtvannsbereder BX/B3/B0
SKU:
1033320-3
På lager
kr 839,20| Vekt | 0,103000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 60,000000 × 310,000000 × 60,000000 mm |
Quick Sikkerhetsventil B3
SKU:
1033320-2
På lager
kr 919,20| Vekt | 0,110000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 60,000000 × 20,000000 mm |
Kobling til baugpropell BTQ 110
SKU:
1046067
På lager
kr 952,00| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 30,000000 × 50,000000 × 30,000000 mm |
Mellomkobling BTQ 140 STD
SKU:
1046096
På lager
kr 952,00| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 70,000000 × 40,000000 mm |