Quick BTQ – Termisk beskyttelse inkl. kabel
SKU:
1046423
På lager
kr 447,20| Vekt | 0,050000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 10,000000 mm |
Quick LED Downlight TED C Varm Hvit 2W Rustfritt IP66
SKU:
1046420
På lager
kr 503,20| Vekt | 0,090000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 80,000000 × 50,000000 mm |
Quick TED CS LED downlight med bryter 2W
SKU:
1046419
Utsolgt
kr 543,20| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80,000000 × 50,000000 × 70,000000 mm |
Quick TED CT LED downlight touch 2W
SKU:
1046418
På lager
kr 623,20| Vekt | 0,090000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80,000000 × 50,000000 × 70,000000 mm |
Quick MIRIAM C LED Downlight 2W
SKU:
1046416
På lager
kr 599,20| Vekt | 0,110000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 50,000000 × 80,000000 mm |
Quick TIM C LED 2W
SKU:
1046415
På lager
kr 783,20| Vekt | 0,160000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 50,000000 × 100,000000 mm |
Quick Dimmer for Quick LED artikler
SKU:
1046414
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,120000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 50,000000 × 100,000000 mm |
Quick TIM CS LED 2W
SKU:
1046413
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,170000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 50,000000 × 80,000000 mm |
Quick THEKLA LED Downlight 9W
SKU:
1046409
På lager
kr 1 832,00| Vekt | 0,420000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 180,000000 × 50,000000 × 180,000000 mm |
Quick NIKI DL85 LED Downlight 4W
SKU:
1046407
På lager
kr 1 352,00| Vekt | 0,190000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 50,000000 × 80,000000 mm |
Quick WCB automatsikring og strømbryter for ankervinsj
SKU:
1046400
På lager
kr 1 432,00| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 110,000000 × 70,000000 mm |
Quick WCD2022 betjeningspanel for ankervinsj
SKU:
1046397
På lager
kr 2 632,00| Vekt | 0,320000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 180,000000 × 170,000000 × 90,000000 mm |
Quick WCS820 betjeningspanel for ankervinsj
SKU:
1046396
Utsolgt
kr 447,20| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 110,000000 × 70,000000 mm |
Quick CHC Smart kjettingteller
SKU:
1046395
På lager
kr 2 792,00| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 110,000000 × 70,000000 mm |
Quick TCD 2062 joystick til baugpropell, m/hovedbryter
SKU:
1046390
På lager
kr 5 592,00| Vekt | 0,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 180,000000 × 160,000000 × 90,000000 mm |
Quick TCD 2044 dobbel joystick til baug- og akterthruster
SKU:
1046389
På lager
kr 6 152,00| Vekt | 0,550000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 270,000000 × 180,000000 × 100,000000 mm |
Quick TCD 2042 joystick til baugpropell
SKU:
1046388
På lager
kr 3 512,00| Vekt | 0,410000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 170,000000 × 90,000000 × 170,000000 mm |
Quick TCD 2022 kontrollpanel til baugpropell
SKU:
1046387
På lager
kr 2 872,00| Vekt | 0,300000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 180,000000 × 170,000000 mm |