Quick Anodesett til BTR185 baugpropell
SKU:
1046243
På lager
kr 1 432,00| Vekt | 0,252000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 70,000000 × 50,000000 mm |
Quick Autostop Kit til Balder tauvinsjer, oval
SKU:
1046026
På lager
kr 2 632,00| Vekt | 0,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 175,000000 × 115,000000 × 70,000000 mm |
Quick Autostop Kit til Balder tauvinsjer, rund
SKU:
1046025
På lager
kr 2 872,00| Vekt | 0,456000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 110,000000 × 170,000000 mm |
Quick Balder BL2RP 600 W ankervinsjsett
SKU:
1046016-1
På lager
kr 16 720,00| Vekt | 16,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 500,000000 × 500,000000 × 500,000000 mm |
Quick Blandeventilsett til varmtvannsberedere
SKU:
1046043
På lager
kr 1 592,00| Vekt | 0,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 230,000000 × 50,000000 mm |
Quick BTQ – Termisk beskyttelse inkl. kabel
SKU:
1046423
På lager
kr 447,20| Vekt | 0,050000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 10,000000 mm |
Quick BTQ 110-25 12V baugpropellsett
SKU:
1046200
På lager
kr 10 720,00| Vekt | 14,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 800,000000 × 250,000000 mm |
Quick BTQ 125-30 12V baugpropellsett
SKU:
1046201
På lager
kr 12 320,00| Vekt | 15,700000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 260,000000 × 780,000000 mm |
Quick BTQ 125-40 12V baugpropellsett
SKU:
1046202
På lager
kr 12 720,00| Vekt | 16,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 800,000000 × 260,000000 mm |
Quick BTQ 140-20 12V baugpropell
SKU:
1046473
På lager
kr 15 920,00| Vekt | 13,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 500,000000 mm |
Quick BTQ 140-30 12V baugpropell
SKU:
1046472
På lager
kr 17 120,00| Vekt | 13,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 500,000000 mm |
Quick BTQ 140-40 12V baugpropellsett
SKU:
1046209
På lager
kr 16 320,00| Vekt | 14,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 400,000000 × 700,000000 mm |
Quick BTQ 185-105 DP 12V baugpropellsett
SKU:
1046205
På lager
kr 35 920,00| Vekt | 40,300000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 520,000000 × 380,000000 × 1040,000000 mm |
Quick BTQ 185-105 DP 24V baugpropellsett
SKU:
1046384
På lager
kr 54 720,00| Vekt | 38,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 520,000000 × 420,000000 × 1050,000000 mm |
Quick BTQ 185-65 DP 12V baugpropellsett
SKU:
1046203
På lager
kr 19 520,00| Vekt | 28,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 880,000000 × 530,000000 × 420,000000 mm |
Quick BTQ 185-65 DP 24V baugpropellsett
SKU:
1090856
På lager
kr 17 520,00| Vekt | 16,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 550,000000 × 380,000000 × 1080,000000 mm |
Quick BTQ 185-75 12V baugpropellsett
SKU:
1046429
På lager
kr 31 920,00| Vekt | 31,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 500,000000 × 400,000000 × 1000,000000 mm |
Quick BTQ 185-85 DP 12V baugpropellsett
SKU:
1046204
Utsolgt
kr 26 720,00| Vekt | 31,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 500,000000 × 1020,000000 mm |