Quick WCS830 betjeningspanel for ankervinsj
SKU:
1046517
På lager
kr 1 032,00| Vekt | 1,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 270,000000 × 180,000000 × 100,000000 mm |
Downlight PowerLED 4W
SKU:
1011238
På lager
kr 1 112,00| Vekt | 0,140000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80,000000 × 90,000000 × 30,000000 mm |
Mellomkobling BTQ 140 lang
SKU:
1046095
På lager
kr 1 272,00| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 70,000000 × 40,000000 mm |
Quick TFH6 Sikringsholder
SKU:
1090867
På lager
kr 1 272,00| Vekt | 0,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 250,000000 × 70,000000 mm |
Quick NIKI DL85 LED Downlight 4W
SKU:
1046407
På lager
kr 1 352,00| Vekt | 0,190000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 50,000000 × 80,000000 mm |
Løs kule til autostop kit
SKU:
1046073
På lager
kr 1 432,00| Vekt | 0,060000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 90,000000 × 30,000000 mm |
Quick Anodesett til BTR185 baugpropell
SKU:
1046243
På lager
kr 1 432,00| Vekt | 0,252000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 70,000000 × 50,000000 mm |
Quick WCB automatsikring og strømbryter for ankervinsj
SKU:
1046400
På lager
kr 1 432,00| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 110,000000 × 70,000000 mm |
Quick Blandeventilsett til varmtvannsberedere
SKU:
1046043
På lager
kr 1 592,00| Vekt | 0,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 230,000000 × 50,000000 mm |
Quick RRC PW4+ fjernkontroll til ankervinsj og baugpropell
SKU:
1046090
På lager
kr 1 592,00| Vekt | 0,170000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110,000000 × 180,000000 × 70,000000 mm |
Quick THEKLA LED Downlight 9W
SKU:
1046409
På lager
kr 1 832,00| Vekt | 0,420000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 180,000000 × 50,000000 × 180,000000 mm |
Quick Maya 30 DL leselampe
SKU:
1046480
På lager
kr 1 832,00| Vekt | 0,360000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 240,000000 × 150,000000 × 70,000000 mm |
Quick Joyce LED leselampe
SKU:
1046482
På lager
kr 2 312,00| Vekt | 0,420000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190,000000 × 100,000000 × 80,000000 mm |
Styrestrømkabel 12 m B/J
SKU:
1046002
På lager
kr 2 392,00| Vekt | 2,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 45,000000 × 375,000000 × 375,000000 mm |
Quick Autostop Kit til Balder tauvinsjer, oval
SKU:
1046026
På lager
kr 2 632,00| Vekt | 0,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 175,000000 × 115,000000 × 70,000000 mm |
Quick WCD2022 betjeningspanel for ankervinsj
SKU:
1046397
På lager
kr 2 632,00| Vekt | 0,320000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 180,000000 × 170,000000 × 90,000000 mm |
Quick CHC Smart kjettingteller
SKU:
1046395
På lager
kr 2 792,00| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 110,000000 × 70,000000 mm |
Quick Autostop Kit til Balder tauvinsjer, rund
SKU:
1046025
På lager
kr 2 872,00| Vekt | 0,456000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 110,000000 × 170,000000 mm |