Quick QNC CHC kjettingteller
SKU:
1046386
På lager
kr 6 872,00| Vekt | 0,550000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 240,000000 × 160,000000 × 0,070000 mm |
Quick BTQ 185-105 DP 24V baugpropellsett
SKU:
1046384
På lager
kr 54 720,00| Vekt | 38,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 520,000000 × 420,000000 × 1050,000000 mm |
Quick Anode til kolbe for varmtvannsbereder
SKU:
1046379
På lager
kr 351,20| Vekt | 0,080000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 15,000000 × 200,000000 × 15,000000 mm |
Quick Nautic Boiler BX16 firkantet varmtvannsbereder
SKU:
1046377
På lager
kr 10 720,00| Vekt | 10,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 200,000000 × 600,000000 mm |
Splintsett til baugpropell BTQ 185
SKU:
1046335
På lager
kr 255,20| Vekt | 0,010000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10,000000 × 10,000000 × 10,000000 mm |
Splint Kit BTQ 140
SKU:
1046334
På lager
kr 287,20| Vekt | 0,005000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10,000000 × 10,000000 × 10,000000 mm |
Quick OSP Kit reverseringsrelé 350A 24V
SKU:
1046287
På lager
kr 14 720,00| Vekt | 3,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190,000000 × 180,000000 × 80,000000 mm |
Undervannshus til BTQ185DP
SKU:
1046285
På lager
kr 11 920,00| Vekt | 2,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150,000000 × 250,000000 × 50,000000 mm |
Undervannshus til BTQ125
SKU:
1046270
På lager
kr 6 952,00| Vekt | 0,866000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 170,000000 × 170,000000 × 80,000000 mm |
OSP KIT CASS TELEINV 150A 12V
SKU:
1046264
På lager
kr 7 832,00| Vekt | 1,700000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 140,000000 × 140,000000 × 90,000000 mm |
Splint til aksel BTQ 125
SKU:
1046258
På lager
kr 39,20| Vekt | 0,010000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 60,000000 × 10,000000 × 10,000000 mm |
Hekkthruster tunell 140
SKU:
1046249
På lager
kr 5 432,00| Vekt | 2,350000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 310,000000 × 380,000000 × 210,000000 mm |
OSP kit oppgradering til trommel DP2 L
SKU:
1046248
På lager
kr 5 432,00| Vekt | 3,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190,000000 × 270,000000 × 100,000000 mm |
Splint Kit Balder 600 – OSP Keys DP2/BL2
SKU:
1046245
På lager
kr 295,20| Vekt | 0,014000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 2,000000 × 2,000000 × 55,000000 mm |
Kabel med plugg til HRC1002
SKU:
1046244
På lager
kr 703,20| Vekt | 0,322000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 140,000000 × 200,000000 × 50,000000 mm |
Quick Anodesett til BTR185 baugpropell
SKU:
1046243
På lager
kr 1 432,00| Vekt | 0,252000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 70,000000 × 50,000000 mm |
Quick Hector HC3 712 DB ankervinsj for kjetting
SKU:
1046237
Utsolgt
kr 23 120,00| Vekt | 27,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 400,000000 × 300,000000 mm |
Kjettingtellermagnet alle Quick-vinsjer
SKU:
1046235
På lager
kr 495,20| Vekt | 0,013000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 20,000000 × 60,000000 mm |