Quick BTQ 185-85 DP 24V baugpropell
SKU:
1046478
Utsolgt
kr 25 920,00| Vekt | 22,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 600,000000 mm |
Quick BTR 185-85 24V nedfellbar thruster
SKU:
1046456
På lager
kr 79 920,00| Vekt | 49,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 800,000000 × 400,000000 × 560,000000 mm |
Quick CHC 1103 kjettingteller og fjernkontroll
SKU:
1046052
På lager
kr 5 432,00| Vekt | 1,300000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 260,000000 × 170,000000 mm |
Quick CHC Smart kjettingteller
SKU:
1046395
På lager
kr 2 792,00| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 110,000000 × 70,000000 mm |
Quick Dimmer for Quick LED artikler
SKU:
1046414
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,120000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 50,000000 × 100,000000 mm |
Quick Fjernkontrollsett til ankervinsj
SKU:
1046104
På lager
kr 4 312,00| Vekt | 0,560000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110,000000 × 180,000000 × 260,000000 mm |
Quick Fotbryter til ankervinsj syrefast stål
SKU:
1046485
På lager
kr 3 432,00| Vekt | 0,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 130,000000 × 100,000000 × 90,000000 mm |
Quick Hector HC3 1012 D ankervinsj for kjetting
SKU:
1046041
På lager
kr 25 520,00| Vekt | 23,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 430,000000 × 460,000000 × 300,000000 mm |
Quick Hector HC3 712 DB ankervinsj for kjetting
SKU:
1046237
Utsolgt
kr 23 120,00| Vekt | 27,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 400,000000 × 300,000000 mm |
Quick Hovedstrømbryter med uttakbar nøkkel, rød
SKU:
1010434
På lager
kr 711,20| Vekt | 0,177000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 120,000000 × 70,000000 mm |
Quick Irene LED Inox trinnlys
SKU:
1046484
Utsolgt
kr 623,20| Vekt | 0,080000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 70,000000 × 70,000000 mm |
Quick Joyce LED leselampe
SKU:
1046482
På lager
kr 2 312,00| Vekt | 0,420000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190,000000 × 100,000000 × 80,000000 mm |
Quick Joystick panel 1042 – Quick B/J
SKU:
1046003
På lager
kr 3 192,00| Vekt | 0,359000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 265,000000 × 170,000000 × 115,000000 mm |
Quick Kobling til baugpropell BTQ 110 og 125
SKU:
1046068
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,143000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 30,000000 × 60,000000 × 30,000000 mm |
Quick LED Downlight TED C Varm Hvit 2W Rustfritt IP66
SKU:
1046420
På lager
kr 503,20| Vekt | 0,090000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 80,000000 × 50,000000 mm |
Quick Maya 30 DL leselampe
SKU:
1046480
På lager
kr 1 832,00| Vekt | 0,360000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 240,000000 × 150,000000 × 70,000000 mm |
Quick MIRIAM C LED Downlight 2W
SKU:
1046416
På lager
kr 599,20| Vekt | 0,110000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 50,000000 × 80,000000 mm |
Quick Nautic Boiler BX16 firkantet varmtvannsbereder
SKU:
1046377
På lager
kr 10 720,00| Vekt | 10,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 200,000000 × 600,000000 mm |