Quick Prince DP3D ankervinsj med taunok
SKU:
1046234
På lager
kr 22 320,00| Vekt | 23,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 420,000000 × 400,000000 × 290,000000 mm |
Dekkskontakt Winsj HRC 1002
SKU:
1046233
Utsolgt
kr 439,20| Vekt | 0,090000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 130,000000 × 90,000000 × 40,000000 mm |
Quick BTQ 140-40 12V baugpropellsett
SKU:
1046209
På lager
kr 16 320,00| Vekt | 14,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 400,000000 × 700,000000 mm |
Quick BTQ 185-105 DP 12V baugpropellsett
SKU:
1046205
På lager
kr 35 920,00| Vekt | 40,300000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 520,000000 × 380,000000 × 1040,000000 mm |
Quick BTQ 185-85 DP 12V baugpropellsett
SKU:
1046204
Utsolgt
kr 26 720,00| Vekt | 31,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 500,000000 × 1020,000000 mm |
Quick BTQ 185-65 DP 12V baugpropellsett
SKU:
1046203
På lager
kr 19 520,00| Vekt | 28,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 880,000000 × 530,000000 × 420,000000 mm |
Quick BTQ 125-40 12V baugpropellsett
SKU:
1046202
På lager
kr 12 720,00| Vekt | 16,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 800,000000 × 260,000000 mm |
Quick BTQ 125-30 12V baugpropellsett
SKU:
1046201
På lager
kr 12 320,00| Vekt | 15,700000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 260,000000 × 780,000000 mm |
Quick BTQ 110-25 12V baugpropellsett
SKU:
1046200
På lager
kr 10 720,00| Vekt | 14,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 800,000000 × 250,000000 mm |
Splint til kobling Quick BTQ 300
SKU:
1046135
På lager
kr 103,20| Vekt | 0,010000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10,000000 × 30,000000 × 10,000000 mm |
Splint til kobling, Quick BTQ 250
SKU:
1046134
På lager
kr 39,20| Vekt | 0,005000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5,000000 × 20,000000 × 5,000000 mm |
Quick Fjernkontrollsett til ankervinsj
SKU:
1046104
På lager
kr 4 312,00| Vekt | 0,560000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110,000000 × 180,000000 × 260,000000 mm |
Splittkabel TCD betjening baugpropell
SKU:
1046102
På lager
kr 399,20| Vekt | 0,019000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 200,000000 × 30,000000 mm |
KIT-Quick Aries Flair Rider 300/500W
SKU:
1046101
På lager
kr 239,20| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 100,000000 mm |
Elastisk kobling
SKU:
1046097
På lager
kr 71,20| Vekt | 0,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Mellomkobling BTQ 140 STD
SKU:
1046096
På lager
kr 952,00| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 70,000000 × 40,000000 mm |
Mellomkobling BTQ 140 lang
SKU:
1046095
På lager
kr 1 272,00| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 70,000000 × 40,000000 mm |
Quick RRC PW4+ fjernkontroll til ankervinsj og baugpropell
SKU:
1046090
På lager
kr 1 592,00| Vekt | 0,170000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110,000000 × 180,000000 × 70,000000 mm |