Splitter for TMS
SKU:
1046088
På lager
kr 367,20| Vekt | 0,022000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 170,000000 × 20,000000 mm |
Løs kule til autostop kit
SKU:
1046073
På lager
kr 1 432,00| Vekt | 0,060000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 90,000000 × 30,000000 mm |
Quick Kobling til baugpropell BTQ 110 og 125
SKU:
1046068
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,143000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 30,000000 × 60,000000 × 30,000000 mm |
Kobling til baugpropell BTQ 110
SKU:
1046067
På lager
kr 952,00| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 30,000000 × 50,000000 × 30,000000 mm |
Quick CHC 1103 kjettingteller og fjernkontroll
SKU:
1046052
På lager
kr 5 432,00| Vekt | 1,300000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 260,000000 × 170,000000 mm |
Bryterpanel til ankervinsj
SKU:
1046050
På lager
kr 335,20| Vekt | 0,040000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 60,000000 × 40,000000 × 20,000000 mm |
Håndtak, sort for Balder
SKU:
1046028
På lager
kr 191,20| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Quick Autostop Kit til Balder tauvinsjer, oval
SKU:
1046026
På lager
kr 2 632,00| Vekt | 0,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 175,000000 × 115,000000 × 70,000000 mm |
Quick Autostop Kit til Balder tauvinsjer, rund
SKU:
1046025
På lager
kr 2 872,00| Vekt | 0,456000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 110,000000 × 170,000000 mm |
Quick Balder BL2RP 600 W ankervinsjsett
SKU:
1046016-1
På lager
kr 16 720,00| Vekt | 16,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 500,000000 × 500,000000 × 500,000000 mm |
Quick Joystick panel 1042 – Quick B/J
SKU:
1046003
På lager
kr 3 192,00| Vekt | 0,359000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 265,000000 × 170,000000 × 115,000000 mm |
Styrestrømkabel 12 m B/J
SKU:
1046002
På lager
kr 2 392,00| Vekt | 2,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 45,000000 × 375,000000 × 375,000000 mm |
Quick Blandeventilsett til varmtvannsberedere
SKU:
1046043
På lager
kr 1 592,00| Vekt | 0,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 230,000000 × 50,000000 mm |
Quick PTR 700 BR-X ankervinsj med tau og ankerrulle
SKU:
1046042
På lager
kr 27 520,00| Vekt | 23,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 250,000000 × 250,000000 × 660,000000 mm |
Quick Hector HC3 1012 D ankervinsj for kjetting
SKU:
1046041
På lager
kr 25 520,00| Vekt | 23,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 430,000000 × 460,000000 × 300,000000 mm |
Termostat til Varmtvannsbereder BX/B3/B0
SKU:
1033320-3
På lager
kr 839,20| Vekt | 0,103000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 60,000000 × 310,000000 × 60,000000 mm |
Quick Sikkerhetsventil B3
SKU:
1033320-2
På lager
kr 919,20| Vekt | 0,110000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 60,000000 × 20,000000 mm |
Downlight PowerLED 4W
SKU:
1011238
På lager
kr 1 112,00| Vekt | 0,140000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80,000000 × 90,000000 × 30,000000 mm |