Hempel Infinity 2,4 l
SKU:
1090187
På lager
kr 2 712,00| Vekt | 2,630000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 160,000000 × 160,000000 × 160,000000 mm |
Hempel Alusafe black 5 l
SKU:
1090176
På lager
kr 2 232,00| Vekt | 7,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 200,000000 × 250,000000 mm |
Hempel Hempadur Quattro 20 l
SKU:
1090138
Utsolgt
kr 5 352,00| Vekt | 27,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 300,000000 × 490,000000 mm |
Hempel Profair filler 5 l
SKU:
1080993
På lager
kr 2 872,00| Vekt | 4,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190,000000 × 350,000000 × 170,000000 mm |
Hempel Gel Primer Off White 20 l
SKU:
1080975
På lager
kr 5 032,00| Vekt | 25,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 400,000000 mm |
Hempel SilicOne Propeller Kit
SKU:
1080973
Utsolgt
kr 479,20| Vekt | 1,040000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 200,000000 × 80,000000 mm |
Hempel Dura-Gloss Varnish 0,75 l
SKU:
1080729
På lager
kr 319,20| Vekt | 0,920000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 102,000000 × 102,000000 × 118,000000 mm |
Hempel Classic Varnish 0,75 l
SKU:
1080728
På lager
kr 319,20| Vekt | 0,928000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 102,000000 × 102,000000 × 118,000000 mm |
Hempel Primer Undercoat mid grey 0,75 l
SKU:
1080727
På lager
kr 287,20| Vekt | 1,168000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 102,000000 × 102,000000 × 118,000000 mm |
Hempel Proof 10 patron sort 300 ml
SKU:
1080537
På lager
kr 239,20| Vekt | 0,530000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 50,000000 × 240,000000 mm |
Hempel Profair Filler 1 l
SKU:
1080495
Utsolgt
kr 799,20| Vekt | 0,980000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110,000000 × 110,000000 × 160,000000 mm |
Hempel Prop Primer stone grey 0,5 l
SKU:
1080471
På lager
kr 319,20| Vekt | 0,601000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 60,000000 × 60,000000 × 230,000000 mm |
Hempel Conversion Primer 0,75 l
SKU:
1080442
På lager
kr 399,20| Vekt | 1,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 180,000000 mm |
Hempel Teak Cleaner 750 g
SKU:
1080432
På lager
kr 239,20| Vekt | 0,824000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 160,000000 × 100,000000 mm |
Hempel Anti-Slip Pearls hvit 150 g
SKU:
1080419
På lager
kr 239,20| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 80,000000 mm |
Hempel Teak Colour Restorer 0,75 l
SKU:
1080418
På lager
kr 271,20| Vekt | 0,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 130,000000 × 100,000000 mm |
Hempel blande-/rørepinner 250 stk
SKU:
1080300
På lager
kr 1 032,00| Vekt | 4,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 230,000000 × 380,000000 mm |
Hempel Universal spray munnstykke
SKU:
1080272-1
På lager
kr 55,20| Vekt | 0,023000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 90,000000 × 35,000000 mm |