Hempel Universal spray munnstykke
SKU:
1080272-1
På lager
kr 55,20| Vekt | 0,023000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 90,000000 × 35,000000 mm |
Hempel Textile Protect 500 ml
SKU:
1080249
På lager
kr 191,20| Vekt | 0,630000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 65,000000 × 100,000000 × 250,000000 mm |
Hempel Clean & Shine 1 l
SKU:
1080251
På lager
kr 199,20| Vekt | 1,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40,000000 × 100,000000 × 600,000000 mm |
Hempel Gelcoat Cleaning Gel 0,5 l
SKU:
1080253
På lager
kr 199,20| Vekt | 0,527000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40,000000 × 90,000000 × 190,000000 mm |
Hempel Boat Shampoo 1 l
SKU:
1080264
På lager
kr 199,20| Vekt | 1,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 100,000000 × 250,000000 mm |
Hempel Pre-Clean 1 l
SKU:
1080265
På lager
kr 199,20| Vekt | 1,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 90,000000 × 260,000000 mm |
Hempel Degreaser 0,75 l
SKU:
1080054
På lager
kr 239,20| Vekt | 0,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 120,000000 mm |
Hempel Gelcoat Cleaning Powder 750 g
SKU:
1080254
På lager
kr 239,20| Vekt | 0,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 90,000000 × 90,000000 × 160,000000 mm |
Hempel Alu-Protect 0,5 l
SKU:
1080267
På lager
kr 239,20| Vekt | 0,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 90,000000 × 30,000000 × 190,000000 mm |
Hempel Barnacle Remover 0,5 l
SKU:
1080272
På lager
kr 239,20| Vekt | 0,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40,000000 × 90,000000 × 200,000000 mm |
Hempel Anti-Slip Pearls hvit 150 g
SKU:
1080419
På lager
kr 239,20| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 80,000000 mm |
Hempel Teak Cleaner 750 g
SKU:
1080432
På lager
kr 239,20| Vekt | 0,824000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 160,000000 × 100,000000 mm |
Hempel Proof 10 patron sort 300 ml
SKU:
1080537
På lager
kr 239,20| Vekt | 0,530000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 50,000000 × 240,000000 mm |
Hempel Custom Marine Polish 0,5 l
SKU:
1080266
På lager
kr 271,20| Vekt | 0,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40,000000 × 90,000000 × 190,000000 mm |
Hempel Teak Colour Restorer 0,75 l
SKU:
1080418
På lager
kr 271,20| Vekt | 0,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 130,000000 × 100,000000 mm |
Hempel Rubbing Liquid 0,5 l
SKU:
1080257
På lager
kr 287,20| Vekt | 0,570000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 200,000000 × 40,000000 mm |
Hempel Primer Undercoat mid grey 0,75 l
SKU:
1080727
På lager
kr 287,20| Vekt | 1,168000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 102,000000 × 102,000000 × 118,000000 mm |
Hempel Dura-Satin Varnish 0,75 l
SKU:
1080106
På lager
kr 311,20| Vekt | 0,928000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 102,000000 × 102,000000 × 118,000000 mm |