Hempel Hempadur Quattro 20 l
SKU:
1090138
Utsolgt
kr 5 352,00| Vekt | 27,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 300,000000 × 490,000000 mm |
Hempel Gel Primer Off White 20 l
SKU:
1080975
På lager
kr 5 032,00| Vekt | 25,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 300,000000 × 400,000000 mm |
Hempel Pro Filler green 5 l (1 blå + 1 gul)
SKU:
1080137
På lager
kr 3 192,00| Vekt | 4,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 170,000000 × 170,000000 × 310,000000 mm |
Hempel Profair filler 5 l
SKU:
1080993
På lager
kr 2 872,00| Vekt | 4,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190,000000 × 350,000000 × 170,000000 mm |
Hempel Infinity 2,4 l
SKU:
1090187
På lager
kr 2 712,00| Vekt | 2,630000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 160,000000 × 160,000000 × 160,000000 mm |
Hempel Alusafe black 5 l
SKU:
1090176
På lager
kr 2 232,00| Vekt | 7,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 200,000000 × 250,000000 mm |
Hempel blande-/rørepinner 250 stk
SKU:
1080300
På lager
kr 1 032,00| Vekt | 4,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 230,000000 × 380,000000 mm |
Hempel Paint Stripper 2,5 l
SKU:
1080055
På lager
kr 1 032,00| Vekt | 2,745000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 192,000000 × 192,000000 × 157,000000 mm |
Hempel Profair Filler 1 l
SKU:
1080495
Utsolgt
kr 799,20| Vekt | 0,980000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110,000000 × 110,000000 × 160,000000 mm |
Hempel SilicOne Propeller Kit
SKU:
1080973
Utsolgt
kr 479,20| Vekt | 1,040000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 200,000000 × 80,000000 mm |
Hempel Sealer 599
SKU:
1080117
På lager
kr 415,20| Vekt | 0,928000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 102,000000 × 102,000000 × 118,000000 mm |
Hempel Conversion Primer 0,75 l
SKU:
1080442
På lager
kr 399,20| Vekt | 1,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 180,000000 mm |
Hempel Wax TecCel 0,5 l
SKU:
1080263
På lager
kr 359,20| Vekt | 0,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40,000000 × 80,000000 × 190,000000 mm |
Hempel Wax 0,5 l
SKU:
1080262
På lager
kr 335,20| Vekt | 0,538000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 200,000000 × 40,000000 mm |
Hempel Dura-Gloss Varnish 0,75 l
SKU:
1080729
På lager
kr 319,20| Vekt | 0,920000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 102,000000 × 102,000000 × 118,000000 mm |
Hempel Classic Varnish 0,75 l
SKU:
1080728
På lager
kr 319,20| Vekt | 0,928000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 102,000000 × 102,000000 × 118,000000 mm |
Hempel Prop Primer stone grey 0,5 l
SKU:
1080471
På lager
kr 319,20| Vekt | 0,601000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 60,000000 × 60,000000 × 230,000000 mm |
Hempel Curing Agent herder til Light Primer
SKU:
1080155
På lager
kr 319,20| Vekt | 0,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |