Meguiars Båtpleiepakke
SKU:
9910000
Utsolgt
kr 1 272,00| Vekt | 1,840000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 250,000000 × 350,000000 mm |
Meguiars Finishing Disc 5″ svart
SKU:
1039645
På lager
kr 359,20| Vekt | 0,025000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150,000000 × 180,000000 × 20,000000 mm |
Meguiars Polishing disc 5″ gul
SKU:
1039644
På lager
kr 359,20| Vekt | 0,025000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150,000000 × 180,000000 × 20,000000 mm |
Meguiars Cutting Disc 5″ rød
SKU:
1039643
På lager
kr 359,20| Vekt | 0,025000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150,000000 × 180,000000 × 20,000000 mm |
Meguiars Glass Sealant 118 ml
SKU:
1039642
På lager
kr 263,20| Vekt | 0,143000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 140,000000 × 60,000000 × 40,000000 mm |
Meguiars Glass Polish Compound 236 ml
SKU:
1039641
På lager
kr 303,20| Vekt | 0,322000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150,000000 × 80,000000 × 35,000000 mm |
Meguiars Perfect Clarity Glass Cleaner 710 ml
SKU:
1039640
På lager
kr 271,20| Vekt | 0,787000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 270,000000 × 120,000000 × 60,000000 mm |
Meguiars Nxt All Metal Polysh 177 ml
SKU:
1039639
På lager
kr 359,20| Vekt | 0,189000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 70,000000 × 60,000000 mm |
Meguiars Plast-X 296 ml
SKU:
1039638
På lager
kr 303,20| Vekt | 0,335000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190,000000 × 90,000000 × 40,000000 mm |
Meguiars Wash Mitt vaskehanske
SKU:
1039637
På lager
kr 263,20| Vekt | 0,123000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 200,000000 × 20,000000 mm |
Meguiars Ullrondell 7″ rød
SKU:
1039636
På lager
kr 679,20| Vekt | 0,146000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 220,000000 × 25,000000 mm |
Meguiars Foam Applicator Pad 4 stk
SKU:
1039635
På lager
kr 95,20| Vekt | 0,030000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 160,000000 × 200,000000 × 40,000000 mm |
Meguiars Water Magnet Drying Towel
SKU:
1039634
På lager
kr 351,20| Vekt | 0,175000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 260,000000 × 100,000000 × 30,000000 mm |
Meguiars Marine Power Cut Compound 945 ml
SKU:
1039631
På lager
kr 799,20| Vekt | 1,006000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 240,000000 × 60,000000 mm |
Meguiars Boat Wash 1,9 l
SKU:
1039629
På lager
kr 391,20| Vekt | 1,090000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80,000000 × 130,000000 × 270,000000 mm |
Meguiars Marine One Step Compound
SKU:
1039628
På lager
kr 679,20| Vekt | 1,170000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 230,000000 × 100,000000 mm |
Meguiars Boat Cleaner Wax 3,8 l
SKU:
1039627
Utsolgt
kr 1 432,00| Vekt | 3,963000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 180,000000 × 100,000000 × 320,000000 mm |
Meguiars Boat / RV Pure Wax 473 ml
SKU:
1039626
På lager
kr 439,20| Vekt | 0,519000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 220,000000 × 40,000000 mm |