D-ring med feste, PVC, grå
SKU:
1038413
På lager
kr 287,20| Vekt | 0,084000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 170,000000 × 100,000000 × 20,000000 mm |
Kajakkåre fiberglass, delbar 230 cm
SKU:
1021023
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 180,000000 × 1200,000000 mm |
Lader for 220V for gummibåtpumpe 1038437
SKU:
1038439
På lager
kr 799,20| Vekt | 0,430000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 90,000000 × 110,000000 × 60,000000 mm |
Munnstykker til Bravo 3, 6 og 12
SKU:
1038426-1
På lager
kr 57,60| Vekt | 0,010000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 160,000000 × 120,000000 × 30,000000 mm |
Reservekrans Bravo-pumper, hvit
SKU:
1038426-3
På lager
kr 55,20| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 90,000000 × 90,000000 × 30,000000 mm |
Reserveslange komplett Bravo 3,6,12
SKU:
1038426-2
På lager
kr 271,20| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190,000000 × 220,000000 × 40,000000 mm |
Reserveslange komplett til Bravo 1
SKU:
1038422-2
På lager
kr 239,20| Vekt | 0,300000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 360,000000 × 280,000000 × 30,000000 mm |
Scoprega Bravo 1 Gummibåtpumpe
SKU:
1038422
På lager
kr 535,20| Vekt | 1,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 370,000000 × 300,000000 × 80,000000 mm |
Scoprega Bravo 10 Gummibåtpumpe
SKU:
1038424
På lager
kr 1 192,00| Vekt | 1,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 90,000000 × 300,000000 × 380,000000 mm |
Scoprega Elektrisk Pumpe GE 900 AA+ 1700l/min
SKU:
1038431
På lager
kr 3 192,00| Vekt | 3,650000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 330,000000 × 240,000000 × 240,000000 mm |
Scoprega GE 10-8 Gummibåtpumpe 12V
SKU:
1038438
På lager
kr 3 512,00| Vekt | 2,700000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 220,000000 × 250,000000 × 230,000000 mm |
Scoprega GE BP-1 Gummibåtpumpe 12V
SKU:
1038436
På lager
kr 2 392,00| Vekt | 1,300000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 130,000000 × 240,000000 × 170,000000 mm |
Scoprega GE20-2 Elektrisk luftpumpe
SKU:
1038419
På lager
kr 4 712,00| Vekt | 6,400000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 320,000000 × 230,000000 × 300,000000 mm |
Scoprega GM 4 XS Håndpumpe
SKU:
1038433
På lager
kr 655,20| Vekt | 0,940000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 170,000000 × 110,000000 × 560,000000 mm |
Scoprega Gummibåtpumpe oppladbar 12V
SKU:
1038437
På lager
kr 3 992,00| Vekt | 3,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 260,000000 × 260,000000 × 140,000000 mm |
Slange/adaptor Bravo 1, 2, 7, 8, 9 og 10
SKU:
1038422-3
På lager
kr 191,20| Vekt | 0,240000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 250,000000 × 270,000000 × 70,000000 mm |