Epifanes Poly-Urethan lakk/maling
SKU:
H1083045
På lager
kr 969,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Farge | , , , , , , , , , , , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Blank Klarlakk
SKU:
H1083000
På lager
Prisområde: kr 239,00 til kr 2 990,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. | , , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Poly-Urethan lakk silkematt 750 g
SKU:
1083016
På lager
kr 969,00| Vekt | 0,960000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190 × 100 × 100 mm |
Epifanes Poly-Urethan Primer
SKU:
H1083058
På lager
kr 739,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Nettovekt | |
| Farge | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Seapower Color Restorer 500 ml
SKU:
1083065
På lager
kr 379,00| Vekt | 0,660000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 230 × 80 × 40 mm |
Epifanes Classic Mahogany beis 0,5 l
SKU:
1083012
På lager
kr 299,00| Vekt | 0,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110 × 100 × 100 mm |
Epifanes Tynner for maling og lakk
SKU:
H1083067
På lager
Prisområde: kr 249,00 til kr 279,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Anti-Skli Dekksmaling
SKU:
H1083038
På lager
kr 599,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. |
0,75 l |
| Farge |
212 Grey ,White |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Bilgemaling
SKU:
H1083036
På lager
kr 469,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. |
0,75 l |
| Farge |
White ,Grey |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Silkematt Interiørlakk
SKU:
H1083006
På lager
Prisområde: kr 399,00 til kr 699,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Katalog
SKU:
1083075
På lager
kr 39,00| Vekt | 0,150000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 150,000000 × 5,000000 mm |
Epifanes Anti-Skli Perler 20 g
SKU:
1083074
På lager
kr 169,00| Vekt | 0,040000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80 × 60 × 60 mm |
Epifanes Seapower Display m/30 flasker
SKU:
1083073
Utsolgt
kr 7 990,00| Vekt | 0,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Epifanes Sprøytetynner for Poly-Urethan maling og lakk 1 l
SKU:
1083072
På lager
kr 499,00| Vekt | 1,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 180 × 100 × 100 mm |
Epifanes Sprøytetynner for maling og lakk 1 l
SKU:
1083069
På lager
kr 329,00| Vekt | 0,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 180 × 100 × 100 mm |
Epifanes Seapower Hull & Antifouling Cleaner 1000 ml
SKU:
1083066
På lager
kr 399,00| Vekt | 1,320000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 320 × 90 × 90 mm |
Epifanes Seapower Wash-n-Wax Boat Soap 500 ml
SKU:
1083064
På lager
kr 269,00| Vekt | 0,540000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 230 × 80 × 40 mm |
Epifanes Seapower Super Poly-Boat Wax 500 ml
SKU:
1083063
På lager
kr 379,00| Vekt | 0,560000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 230 × 80 × 40 mm |






