Lowrance NAC-1 autopilotcomputer
SKU:
1073402
Utsolgt
kr 10 900,00| Vekt | 1,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 330,000000 × 260,000000 × 80,000000 mm |
Lowrance NAC-1 autopilotpakke for hydraulisk styring
SKU:
H1073629
På lager
Prisområde: kr 21 400,00 til kr 29 900,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Kompass | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Lowrance NAC-1 autopilotpakke for kabelstyring
SKU:
1073346
På lager
kr 25 900,00| Vekt | 8,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 460 × 380 × 170 mm |
Lowrance NAC-2 autopilotcomputer
SKU:
1073403
Utsolgt
kr 14 400,00| Vekt | 1,700000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 330,000000 × 260,000000 × 80,000000 mm |
Lowrance NAC-2 Core Pack grunnpakke for autopilot
SKU:
1073306
Utsolgt
kr 24 900,00| Vekt | 4,080000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400 × 300 × 250 mm |
Lowrance NAC-2 VRF grunnpakke for autopilot
SKU:
1073006
På lager
kr 20 900,00| Vekt | 3,360000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400 × 300 × 260 mm |
Lowrance NAC-3 autopilotcomputer
SKU:
1073404
Utsolgt
kr 24 900,00| Vekt | 1,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 260,000000 × 230,000000 × 140,000000 mm |
Lowrance NAC-3 Core Pack grunnpakke for autopilot
SKU:
1073307
På lager
kr 37 400,00| Vekt | 4,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400 × 300 × 260 mm |
Lowrance NAC-3 VRF grunnpakke for autopilot
SKU:
1073005
På lager
kr 32 400,00| Vekt | 2,980000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 350 × 350 × 225 mm |
Lowrance PUMP-2 12V hydraulikkpumpe for autopilot
SKU:
1073574
Utsolgt
kr 11 900,00| Vekt | 2,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 250,000000 × 120,000000 × 110,000000 mm |
Lowrance PUMP-3 12V hydraulikkpumpe for autopilot
SKU:
1073008
På lager
kr 14 400,00| Vekt | 2,760000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 250 × 110 × 110 mm |
Lowrance PUMP-4 12V hydraulikkpumpe for autopilot
SKU:
1073412
På lager
kr 20 400,00| Vekt | 2,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 260,000000 × 110,000000 × 100,000000 mm |
Lowrance PUMP-5 24V hydraulikkpumpe for autopilot
SKU:
1073413
På lager
kr 20 900,00| Vekt | 2,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 260 × 110 × 110 mm |
WR10 trådløs fjernkontroll og BT1 basestasjon
SKU:
1073016
På lager
kr 7 490,00| Vekt | 0,660000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 280,000000 × 200,000000 × 190,000000 mm |






