Blandeventil Lk550-1/2″ Ref 090202
SKU:
1043112
På lager
kr 1 290,00| Vekt | 0,277000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100 × 70 × 40 mm |
Bordsøylestett MI-BSB8 ekstra dørkstett til 1044140/3
SKU:
1044141
På lager
kr 499,00| Vekt | 0,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 180,000000 × 180,000000 × 10,000000 mm |
Brakett for bordstativ
SKU:
1038776
På lager
kr 969,00| Vekt | 1,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 250 × 170 × 40 mm |
Deksel for termostat BI29/53/75
SKU:
1043091
På lager
kr 1 290,00| Vekt | 0,093000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Dør fryseboks CR 80/90/100/120
SKU:
1043231
På lager
kr 699,00| Vekt | 0,218000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400 × 130 × 16 mm |
Dør fryseboks CR42-49-65-85-130/Ge100
SKU:
1043007
På lager
kr 479,00| Vekt | 0,080000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 250,000000 × 120,000000 × 10,000000 mm |
Dør fryseboks CR42/49/65/85/130 Inox
SKU:
1043152
På lager
kr 969,00| Vekt | 0,180000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 250,000000 × 130,000000 × 10,000000 mm |
Dør komplett cruise CR65
SKU:
1043236
På lager
kr 2 490,00| Vekt | 2,793000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 450 × 330 × 100 mm |
Dør til fordamper
SKU:
H1043146
På lager
Prisområde: kr 839,00 til kr 999,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Mod. | , , |
| BxH | , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Dørhåndtak til Isotherm Cruise
SKU:
H1043153
På lager
kr 359,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Farge | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Dørhåndtak til Isotherm Inox
SKU:
1043155
Utsolgt
kr 999,00| Vekt | 0,140000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 90,000000 × 40,000000 mm |
Drypp beholder CR42-49-69
SKU:
1043149
På lager
kr 299,00| Vekt | 0,141000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 230,000000 × 230,000000 × 30,000000 mm |
El Enhet Danfoss 12/24V Tp39310
SKU:
1043107
Utsolgt
kr 3 190,00| Vekt | 0,199000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110 × 90 × 50 mm |
Elektrisk Enhet Danfoss 12/24 115/230V
SKU:
1043110
Utsolgt
kr 4 890,00| Vekt | 0,468000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 140,000000 × 130,000000 × 55,000000 mm |
Feste til 1019600 plattform
SKU:
1019600-2
Utsolgt
kr 499,00| Vekt | 0,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Festebrakett
SKU:
1019401-2
Utsolgt
kr 499,00| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Flens For Element Basic og Slim
SKU:
1043072
På lager
kr 1 390,00| Vekt | 0,470000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 360 × 120 × 100 mm |






