1852 Batterilader Pro Serie
SKU:
H1013850
På lager
Prisområde: kr 1 590,00 til kr 4 190,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Spenning | , |
| Ladestrøm | , , , , |
| LxBxH (mm) | , |
| Vekt | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
1852 BTS kabel til 1013856
SKU:
1013857
På lager
kr 169,00| Vekt | 0,130000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 120,000000 × 30,000000 mm |
1852 Fjernkontroll til DC/DC lader 1013856
SKU:
1013858
Utsolgt
kr 529,00| Vekt | 0,290000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190,000000 × 120,000000 × 50,000000 mm |
1852 Inverter 12/220V
SKU:
H1013790
På lager
Prisområde: kr 699,00 til kr 1 690,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Mod. | , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
1852 Inverter Sinus 12/220V
SKU:
H1013794
På lager
Prisområde: kr 2 290,00 til kr 3 799,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Mod. | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
1852 Smartlader 10 A 12/24V auto
SKU:
1013869
På lager
kr 729,00| Vekt | 0,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
1852 Smartlader 12V
SKU:
H1013866
På lager
Prisområde: kr 629,00 til kr 729,00| Ladestrøm | , , |
|---|
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
1852 Vedlikeholdslader 2A 6/12V auto
SKU:
1013865
På lager
kr 299,00| Vekt | 0,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Batterilader Elektronisk 6V/12V 4A
SKU:
SK-45538
På lager
kr 495,00| Vekt | 0,22 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 18,4 × 6,6 × 4,5 mm |
DECA Batterilader 12V/24V 60A m/ 400A starthjelp
SKU:
SK-47673
På lager
kr 10 712,50| Vekt | 18 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 40 × 35 × 28 mm |






