Epifanes Seapower Inflatable Boat Cleaner 500 ml
SKU:
1083062
På lager
kr 319,00| Vekt | 0,570000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 230 × 80 × 40 mm |
Epifanes Seapower Cleaner & Wax 500 ml
SKU:
1083061
På lager
kr 299,00| Vekt | 0,510000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 230 × 80 × 40 mm |
Epifanes Epoxy Sparkel 1500 750 ml
SKU:
1083060
På lager
kr 819,00| Vekt | 1,400000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200 × 100 × 100 mm |
Epifanes PP Varnish Extra lakk 2 l
SKU:
1083017
På lager
kr 1 990,00| Vekt | 2,350000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190 × 120 × 120 mm |
Epifanes Poly-Urethan lakk blank 750 g
SKU:
1083015
På lager
kr 969,00| Vekt | 0,950000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190 × 100 × 100 mm |
Epifanes Teak Olje Sealer 1 l
SKU:
1083014
På lager
kr 459,00| Vekt | 1,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 130 × 110 × 110 mm |
Epifanes Classic Teak beis 0,5 l
SKU:
1083013
På lager
kr 299,00| Vekt | 0,540000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110 × 100 × 100 mm |
Epifanes Easy-Flow impregneringsolje 1000 ml
SKU:
1083011
På lager
kr 479,00| Vekt | 1,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 130 × 110 × 110 mm |
Epifanes Rapidcoat lakk 0,75 l
SKU:
1083010
På lager
kr 539,00| Vekt | 0,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120 × 100 × 100 mm |
Epifanes Rapidclear lakk 0,75 l
SKU:
1083009
På lager
kr 539,00| Vekt | 0,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120 × 100 × 100 mm |
Epifanes Woodfinish Matt teaklakk 1 l
SKU:
1083008
På lager
kr 759,00| Vekt | 1,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 130 × 110 × 110 mm |
Epifanes Tynner for PP Varnish Extra 1 l
SKU:
1081729
På lager
kr 599,00| Vekt | 0,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Epifanes Tynner til Poly-Urethan maling og lakk
SKU:
H1083070
På lager
Prisområde: kr 299,00 til kr 479,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Vannlinjemaling
SKU:
H1083040
På lager
kr 299,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. | |
| Farge | , , , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Multi Marine Primer
SKU:
H1083032
På lager
Prisområde: kr 519,00 til kr 999,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. | , |
| Farge | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Mono-Urethan lakk/maling
SKU:
H1083018
På lager
Prisområde: kr 649,00 til kr 1 890,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. |
0,75 l ,2 l |
| Farge |
White ,3107 Bright Blue ,3108 Dark Blue ,3116 Bright Red ,3119 Black ,3124 Light Oyster ,3137 Yellow ,3126 Buff ,3129 Deep Blue ,3140 Matterhorn White ,3212 Grey ,3221 Mouse Grey ,3128 Off White ,3172 Dark Green |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Woodfinish Gloss teaklakk
SKU:
H1083004
På lager
Prisområde: kr 399,00 til kr 749,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden






