Isotherm Intelligent Temperature Control termostat
SKU:
1043268
På lager
kr 4 690,00| Vekt | 0,675000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 210,000000 × 200,000000 × 80,000000 mm |
Isotherm ITC+ luftkjølt kjøleenhet 100/35 l
SKU:
1043034
På lager
kr 20 900,00| Vekt | 13,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 440 × 300 × 300 mm |
Isotherm ITC+ luftkjølt kjøleenhet 150/50 l
SKU:
1043036
På lager
kr 23 900,00| Vekt | 14,900000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 440 × 300 × 300 mm |
Isotherm ITC+ luftkjølt kjøleenhet 200/65 l
SKU:
1043355
På lager
kr 32 900,00| Vekt | 18,200000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 430 × 300 × 290 mm |
Isotherm ITC+ Magnum vannkjølt kjøleenhet 150/50 l
SKU:
1043357
Utsolgt
kr 31 900,00| Vekt | 20,450000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 590 × 420 × 400 mm |
Isotherm ITC+ vannkjølt kjøleenhet 100/35 l
SKU:
1043035
På lager
kr 25 900,00| Vekt | 14,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 440 × 300 × 300 mm |
Isotherm ITC+ vannkjølt kjøleenhet 150/50 l
SKU:
1043037
På lager
kr 28 400,00| Vekt | 16,300000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 440 × 300 × 300 mm |
Isotherm Komplett dørhåndtak til Elegance/clean touch
SKU:
1043254
På lager
kr 889,00| Vekt | 0,037000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 35,000000 mm |
Isotherm Lyspære LED SEC00038DA 12/24V
SKU:
1043011
På lager
kr 549,00| Vekt | 0,003000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 40,000000 × 10,000000 mm |
Isotherm Omformer for tilkobling til landstrøm
SKU:
1043356
På lager
kr 2 890,00| Vekt | 1,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 260,000000 × 140,000000 × 90,000000 mm |
Isotherm Oval fordamper med koblinger
SKU:
1043302
På lager
kr 5 890,00| Vekt | 2,480000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 440,000000 × 300,000000 × 300,000000 mm |
Isotherm Plastdeksel Slim
SKU:
1043171
På lager
kr 349,00| Vekt | 0,090000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Isotherm SEC 2010 luftkjølt kjøleenhet 125/41 l
SKU:
1043266
På lager
kr 13 900,00| Vekt | 9,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 440 × 300 × 300 mm |
Isotherm Sjøvannspumpe Magnum
SKU:
1043068
På lager
kr 7 690,00| Vekt | 1,975000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 290,000000 × 140,000000 × 120,000000 mm |
Isotherm Smart Energy Control termostat
SKU:
1043100
På lager
kr 4 590,00| Vekt | 0,526000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 230 × 150 × 90 mm |
Isotherm Thermostat DR190 Inox
SKU:
1043431
Utsolgt
kr 749,00| Vekt | 0,110000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 120,000000 × 70,000000 mm |
Isotherm Tilleggsenhet ASU Magnum
SKU:
1043109
På lager
kr 6 990,00| Vekt | 0,080000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Isotherm Underramme for DR130 med offshore lås
SKU:
1043412
På lager
kr 2 490,00| Vekt | 0,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |






