Øvre/ Nedre ramme sølv CR49 ELEGANCE
SKU:
1043225
På lager
kr 399,00| Vekt | 0,333000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 460 × 100 × 40 mm |
Ramme 3 Sider Flush CR65 Inox
SKU:
1043129
På lager
kr 1 790,00| Vekt | 1,214000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 650 × 520 × 80 mm |
Ramme 3 Sider Flush CR85 Inox B/B
SKU:
1043127
På lager
kr 2 890,00| Vekt | 1,270000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 660 × 530 × 80 mm |
Ramme 3-sider Ice Maker Clear Inox B/B
SKU:
1043271
Utsolgt
kr 1 590,00| Vekt | 0,550000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 600,000000 × 440,000000 × 20,000000 mm |
Reserve vifte til Compact og Cruise Elegance serie
SKU:
1043179
På lager
kr 689,00| Vekt | 0,990000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110,000000 × 110,000000 × 30,000000 mm |
Reserve vifte til Compact og Cruise serie
SKU:
1043178
På lager
kr 999,00| Vekt | 0,172000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 130,000000 × 130,000000 × 30,000000 mm |
Shelter Door Cruice F044
SKU:
1044288
På lager
kr 199,00| Vekt | 0,008000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80 × 40 × 10 mm |
Sikkerhetsventil 4,0Kp/Cm Bar Tp09021
SKU:
1043111
På lager
kr 1 490,00| Vekt | 0,114000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 90 × 50 × 30 mm |
Sikkerhetsventil Bereder Basic/Slim 6,0 Kp/Cm2 Før 06
SKU:
1043211
På lager
kr 649,00| Vekt | 0,119000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100 × 80 × 40 mm |
Sikkerhetsventil Bereder Basic/Slim 7,0 bar
SKU:
1043205
På lager
kr 659,00| Vekt | 0,102000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100 × 60 × 20 mm |
Sinkanode Isotherm SP
SKU:
1043070
På lager
kr 599,00| Vekt | 0,257000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120,000000 × 120,000000 × 20,000000 mm |
Sinkanode Magnum System
SKU:
1043071
På lager
kr 729,00| Vekt | 0,030000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70 × 60 × 30 mm |
Strømkabel 12/24V hannstikk
SKU:
1043097
På lager
kr 699,00| Vekt | 0,184000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 170,000000 × 100,000000 × 25,000000 mm |
Strømkabel Tb42 12/24V
SKU:
1043094
På lager
kr 919,00| Vekt | 0,070000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 240,000000 × 240,000000 × 20,000000 mm |
Temperatur Sensor for TB31/TB41/TB51
SKU:
1043299
På lager
kr 539,00| Vekt | 0,017000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 2,000000 mm |
Termistor Kable For Asu 3,5M Tp39228
SKU:
1043095
På lager
kr 1 990,00| Vekt | 0,066000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 140,000000 × 130,000000 × 20,000000 mm |






