Termostat Basic/Slim-B
SKU:
1043087
På lager
kr 879,00| Vekt | 0,051000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 160 × 100 × 50 mm |
Termostat Boks CR 49/65/85/130
SKU:
1043192
På lager
kr 669,00| Vekt | 0,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Termostat Combi Kjøl/Frys.
SKU:
1043081
Utsolgt
kr 669,00| Vekt | 0,087000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150 × 60 × 40 mm |
Termostat CR36/49/50/65/85/100/120/Bi./Dr.
SKU:
1043086
På lager
kr 549,00| Vekt | 0,090000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100 × 70 × 40 mm |
Termostat CR40/Tb50 Bi29/53/75/92
SKU:
1043089
På lager
kr 1 990,00| Vekt | 0,136000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150 × 60 × 50 mm |
Termostat CR42/Bi40/Tr825/Komp
SKU:
1043083
På lager
kr 529,00| Vekt | 0,086000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 160 × 120 × 50 mm |
Termostat Cruise/Elegance 42/49/65/85/130.
SKU:
1043092
På lager
kr 469,00| Vekt | 0,096000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120 × 100 × 30 mm |
Termostat Kit Kombi Low Speed +5/-15C
SKU:
1043085
På lager
kr 1 990,00| Vekt | 0,230000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Termostat Kit Low Speed
SKU:
1043084
På lager
kr 1 690,00| Vekt | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 170,000000 × 130,000000 × 50,000000 mm |
Termostat kit med sikring
SKU:
1043182
På lager
kr 1 990,00| Vekt | 0,275000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Termostat Kit Med. Fart
SKU:
1043090
På lager
kr 1 790,00| Vekt | 0,232000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 160,000000 × 130,000000 × 50,000000 mm |
Termostat Knapp CR 49/65/85/130
SKU:
1043093
På lager
kr 139,00| Vekt | 0,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200 × 40 × 40 mm |
Termostat Knapp CR49/50/65
SKU:
1043080
På lager
kr 399,00| Vekt | 0,001000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 20,000000 mm |
Tillegsenhet El Asu
SKU:
1043108
På lager
kr 5 990,00| Vekt | 0,079000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 160 × 100 × 50 mm |
Underramme til CR65/Dr65/Dr55F Inox
SKU:
1043130
På lager
kr 1 190,00| Vekt | 0,413000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 500 × 100 × 20 mm |
Varmeelement 115V/750W Basic/Slim-04
SKU:
1043102
På lager
kr 1 890,00| Vekt | 0,263000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 350,000000 × 100,000000 × 50,000000 mm |
Varmeelement 230V Basic 1200W
SKU:
1043103
På lager
kr 1 290,00| Vekt | 0,303000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 100,000000 × 40,000000 mm |






