Brakett – nedre
SKU:
1020700-4
Utsolgt
kr 369,00| Vekt | 0,035000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80,000000 × 80,000000 × 35,000000 mm |
Kabelsett til Lectrotab trimplan
SKU:
1020728
På lager
kr 1 590,00| Vekt | 1,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 280 × 150 × 50 mm |
Koplingssett for Lectrotab trimplan
SKU:
1020729
På lager
kr 479,00| Vekt | 0,104000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100 × 50 × 30 mm |
Lectrotab Elektrisk lukeløfter 12/24V
SKU:
H1020790
På lager
Prisområde: kr 7 290,00 til kr 10 400,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Spenning | , |
| Slaglengde | , , , , , , |
| Tot. lengde | , , , , , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Lectrotab Joystick LED Trim Tab Control
SKU:
1020787
På lager
kr 8 990,00| Vekt | 0,280000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150 × 120 × 90 mm |
Lectrotab Kabel til to styreposisjoner for JLC-11 12 m
SKU:
1020789
På lager
kr 1 990,00| Vekt | 0,650000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300 × 200 × 20 mm |
Lectrotab Kontrollpanel til trimplan Basic
SKU:
H1020720
På lager
Prisområde: kr 2 390,00 til kr 2 590,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Type |
1 pos. ,2 pos. |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Lectrotab NMEA Adapter for Joystick JLC-11
SKU:
1020788
På lager
kr 799,00| Vekt | 0,130000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150 × 110 × 80 mm |
Lectrotab One-Touch LED panel
SKU:
1020745
Utsolgt
kr 8 190,00| Vekt | 0,196000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 140 × 110 × 80 mm |
Lectrotab Reserve plan alu
SKU:
H1020741-1
På lager
Prisområde: kr 1 690,00 til kr 2 890,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| LxB | , , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Lectrotab Reserve plan SS
SKU:
H1020700-1
På lager
Prisområde: kr 1 990,00 til kr 16 900,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| LxB | , , , , , , , , , , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Lectrotab Sylinder for Trimplan
SKU:
H1020700-2
På lager
kr 5 290,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Spenning | , |
| Mod. | , |
| Lengde | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Lectrotab Trimplan kit i syrefast stål
SKU:
H1020700
På lager
Prisområde: kr 13 400,00 til kr 34 900,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| LxB plan | , , , , , , , , , , , |
| Båtstørrelse | , , , , , , , , , , |
| Spenning | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Lectrotab Trimplan kit i syrefast stål m/led kontrollpanel
SKU:
1020782
På lager
kr 17 400,00| Vekt | 7,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 400,000000 × 380,000000 × 130,000000 mm |
Lectrotab Trimplan komplett kit i aluminium
SKU:
H1020741
På lager
Prisområde: kr 13 400,00 til kr 17 900,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| LxB plan | , |
| Båtstørrelse | , |
| Panel | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Løse plan 12×9″ konisk
SKU:
1020710-1
På lager
kr 2 290,00| Vekt | 1,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 360 × 230 × 10 mm |
Løse plan 9×12″ konisk
SKU:
1020711-1
På lager
kr 3 290,00| Vekt | 2,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 300,000000 × 300,000000 × 10,000000 mm |






