Seldèn MDS Headboard toggle
SKU:
2964502
På lager
kr 1 390,00| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 90,000000 × 90,000000 × 60,000000 mm |
Seldèn MDS Headboard toggle HD
SKU:
2964503
På lager
kr 4 490,00| Vekt | 0,400000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Seldèn MDS45 vogn
SKU:
2964500
Utsolgt
kr 559,00| Vekt | 0,070000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 50,000000 × 50,000000 mm |
Seldèn MDS68 vogn
SKU:
2964501
Utsolgt
kr 639,00| Vekt | 0,120000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80,000000 × 50,000000 × 50,000000 mm |
Seldén Pad eye
SKU:
H2631150
På lager
Prisområde: kr 369,00 til kr 1 890,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Ø |
50 mm ,60 mm ,72 mm ,86 mm |
| MWL |
1000 kg ,2000 kg ,3000 kg ,4000 kg |
| Bruddst. |
2000 kg ,4000 kg ,6000 kg ,8000 kg |
| Feste |
2 x M6 ,4 x M6 ,4 x M8 ,4 x M10 |
| Vekt |
74 g ,154 g ,248 g ,460 g |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Pad-eye Folding
SKU:
H2631106
På lager
Prisområde: kr 559,00 til kr 689,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Dim. |
6 mm ,8 mm |
| Innfesting |
3 x M6 ,3 x M8 |
| MWL |
1100 kg ,2200 kg |
| Bruddst. |
2200 kg ,4400 kg |
| Vekt |
74 g ,154 g |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Plast endestykke
SKU:
H2542231
På lager
Prisområde: kr 79,00 til kr 239,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Serie | , |
| Vekt | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Rodkick
SKU:
H2581000
På lager
Prisområde: kr 6 290,00 til kr 20 400,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Mod. | , , , , , |
| Min. lengde | , , , , , |
| X | , , |
| Y | , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén rodkick 05/1150 med fjær
SKU:
2580500
På lager
kr 6 190,00| Vekt | 4,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1200 × 150 × 100 mm |
Seldén Rodkick fjærer
SKU:
H2581010
På lager
Prisområde: kr 1 490,00 til kr 5 890,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Mod. |
10/normal ,10/hard ,10/super ,20/normal ,20/hard ,20/super ,30/normal ,30/hard |
| Fjærkraft |
0,6 kN ,1,2 kN ,2,5 kN ,5 kN |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldèn SAIL FEEDER ASSY FLX 100S
SKU:
2980319
På lager
kr 1 290,00| Vekt | 0,048000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100 × 50 × 30 mm |
Seldèn SAIL FEEDER ASSY FLX 200S MkII
SKU:
2980316
På lager
kr 1 790,00| Vekt | 0,080000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 0,000000 × 30,000000 mm |
Seldén Serie 40 bryteblokker
SKU:
H2525002
På lager
Prisområde: kr 819,00 til kr 1 890,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Skiver | , , , , |
| Vekt | , , , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Serie 50 bryteblokker
SKU:
H2525202
På lager
Prisområde: kr 899,00 til kr 2 690,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Skiver | , , , , |
| Vekt | , , , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldèn Sheave Box KIT AL-45
SKU:
2544033
På lager
kr 1 590,00| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 100,000000 mm |
Seldén Skinne pinstop
SKU:
H2542209
På lager
Prisområde: kr 799,00 til kr 3 290,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Serie | , , |
| Lengde | , , |
| Montering | , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Skinne sliding bolt
SKU:
H2542218
På lager
Prisområde: kr 1 390,00 til kr 1 590,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Serie | , |
| Lengde | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Skive for Sliding Bolt skinne
SKU:
H2542221
På lager
Prisområde: kr 29,00 til kr 49,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Serie | , |
| Bolt | , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden






