Seldén Skjøteløper alu.
SKU:
H2908810
På lager
Prisområde: kr 759,00 til kr 919,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| For tau | , |
| Hullavst | , |
| MWL | , |
| Bruddst. | , |
| Feste | , |
| Vekt | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Snapsjakkel adapter
SKU:
H2637050
På lager
Prisområde: kr 579,00 til kr 1 290,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| MWL | , , |
| Bruddst. | , , |
| Vekt | , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Snapsjakkel/lead adapter
SKU:
H2637160
På lager
Prisområde: kr 1 019,00 til kr 1 590,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| MWL | , |
| Bruddst. | , |
| Vekt | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Spinnakerbom KIT A
SKU:
H2571060
På lager
Prisområde: kr 5 690,00 til kr 13 900,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Profildim dia |
48 mm ,60 mm ,84 mm ,72 mm |
| Maks SPL |
3180 mm ,3720 mm ,4720 mm ,5180 mm |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Spinnakerbom KIT B
SKU:
H2572072
På lager
Prisområde: kr 14 900,00 til kr 28 900,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Profildim dia |
96 mm ,99 mm |
| Maks SPL |
6500 mm |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Spinnakerbom teleskopisk
SKU:
H2575048
På lager
Prisområde: kr 9 849,00 til kr 19 400,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Profil |
72/60 mm ,84/72 mm |
| Spin.bom. l |
3500 mm ,4000 mm |
| Lengste spri. |
5250 mm ,6000 mm |
| Max båtvekt |
6,3 tonn ,9 tonn |
| Vekt |
10 kg ,13 kg |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Spinnakerbombeslag, 48/48
SKU:
2663000
På lager
kr 1 990,00| Vekt | 0,280000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150 × 65 × 40 mm |
Seldén Spinnakerbombeslag, 72/72
SKU:
2663002
På lager
kr 2 990,00| Vekt | 0,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 180,000000 × 60,000000 × 60,000000 mm |
Seldén Spinnakerbombeslag, Trigger 72/72
SKU:
2663003
På lager
kr 3 990,00| Vekt | 0,490000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200 × 80 × 80 mm |
Seldén Strekkfisk gaffel/gaffel
SKU:
H2590506
På lager
Prisområde: kr 929,00 til kr 13 400,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Gjenger | , , , , , , , |
| L (min) | , , , , , , , |
| L (max) | , , , , , , , |
| Bruddst. | , , , , , , , |
| Bolt | , , , , , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Strekkfisk toggle/terminal
SKU:
H2590903
På lager
Prisområde: kr 959,00 til kr 5 790,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| For Wire |
3 mm ,4 mm ,7 mm ,12 mm ,5 mm ,8 mm |
| L (min) |
155 mm ,252 mm ,405 mm ,180 mm ,224 mm ,287 mm ,340 mm |
| L (max) |
218 mm ,361 mm ,577 mm ,254 mm ,312 mm ,415 mm ,485 mm |
| Bruddst. |
15,5 kN ,47,50 kN ,125 kN ,24,5 kN ,34,5 kN ,62 kN ,95 kN |
| Bolt |
6,5 mm ,11 mm ,19 mm ,8 mm ,9,5 mm ,13 mm ,15,8 mm |
| Gjenger |
1/4" ,7/16" ,3/4" ,5/16" ,3/8" ,1/2" ,5/8" |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén Strekkfiskbeskytter
SKU:
H2611600
På lager
Prisområde: kr 639,00 til kr 919,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Ø |
35 mm |
| Lengde |
65 cm |
| For st.fisk |
7/16" |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Seldén strekkfiskolje 100 ml
SKU:
2602700
På lager
kr 299,00| Vekt | 0,129000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150 × 50 × 50 mm |
Seldèn Vogn
SKU:
2529613
På lager
kr 2 990,00| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 100,000000 mm |
Selèn MDS M10 toggle for spilebeslag
SKU:
2964504
På lager
kr 269,00| Vekt | 0,060000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 20,000000 × 20,000000 mm |
Sheave Box KIT AL-70
SKU:
2544034
På lager
kr 1 990,00| Vekt | 0,251000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 210 × 80 × 40 mm |
Skinne
SKU:
2529612
Utsolgt
kr 4 890,00| Vekt | 0,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Smørefett for Furlex Tube 90 g
SKU:
2980311
På lager
kr 399,00| Vekt | 0,130000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 150,000000 × 50,000000 × 50,000000 mm |






