Ultraflex Tilkoplingssett K-25
SKU:
1002532
På lager
kr 279,00| Vekt | 0,050000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 140 × 50 × 20 mm |
Ultraflex Gaffelledd L25 for kontrollkabel
SKU:
1002525
På lager
kr 299,00| Vekt | 0,030000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 30,000000 × 20,000000 mm |
Ultraflex Synkronisator L23 for Ultraflex Kontrollkabler
SKU:
1002523
På lager
kr 1 890,00| Vekt | 0,398000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 175 × 75 × 60 mm |
Ultraflex Festeklammer L14 for kontrollkabel
SKU:
1002514
På lager
kr 149,00| Vekt | 0,030000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 50,000000 × 50,000000 × 20,000000 mm |
Ultraflex Endeledd for stoppkabel L13
SKU:
1002513
På lager
kr 189,00| Vekt | 0,015000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5,000000 × 5,000000 × 5,000000 mm |
Ultraflex Tapp L12 for kontrollkabel
SKU:
1002512
På lager
kr 159,00| Vekt | 0,015000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80 × 40 × 10 mm |
Ultraflex Kuleledd L7 for kontrollkabel
SKU:
1002507
På lager
kr 479,00| Vekt | 0,050000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100 × 50 × 20 mm |
Ultraflex Festeklammer L3 for kontrollkabel
SKU:
1002503
På lager
kr 259,00| Vekt | 0,090000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100 × 70 × 20 mm |
Ultraflex Festeklammer L2 for kontrollkabel
SKU:
1002502
På lager
kr 99,00| Vekt | 0,050000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 70,000000 × 50,000000 × 30,000000 mm |
Ultraflex Tiltmekanisme X82 for styresnekke og rattpumpe
SKU:
1002484
På lager
kr 3 790,00| Vekt | 1,600000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200 × 200 × 170 mm |
Ultraflex Tiltmekanisme X52 for styresnekke og rattpumpe
SKU:
1002482
På lager
kr 4 590,00| Vekt | 1,700000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200 × 190 × 170 mm |
Ultraflex Kile til snekke T71FC
SKU:
1002471-1
På lager
kr 169,00| Vekt | 0,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 20 × 10 × 5 mm |
Ultraflex Adapter K66
SKU:
1002447-1
På lager
kr 399,00| Vekt | 0,065000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 100,000000 × 100,000000 × 50,000000 mm |
Ultraflex Friksjonssett X36 for T71
SKU:
1002436
På lager
kr 329,00| Vekt | 0,110000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 115 × 70 × 60 mm |
Ultraflex Kopling K46, Morse D-290
SKU:
1002408-2
Utsolgt
kr 519,00| Vekt | 0,100000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 0,000000 × 0,000000 × 0,000000 mm |
Ultraflex Kopling TX 806 snekke
SKU:
1002408-1
På lager
kr 629,00| Vekt | 0,010000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110,000000 × 110,000000 × 30,000000 mm |
Ultraflex Kontrollkabel MACH36, 26′
SKU:
1002336
På lager
kr 1 590,00| Vekt | 1,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 405,000000 × 405,000000 × 20,000000 mm |
Ultraflex Øye til C2-kabel
SKU:
1002201
På lager
kr 129,00| Vekt | 0,010000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 15 × 8 × 5 mm |






