Epifanes Anti-Skli Dekksmaling
SKU:
H1083038
På lager
kr 599,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. |
0,75 l |
| Farge |
212 Grey ,White |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Anti-Skli Perler 20 g
SKU:
1083074
På lager
kr 169,00| Vekt | 0,040000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 80 × 60 × 60 mm |
Epifanes Bilgemaling
SKU:
H1083036
På lager
kr 469,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. |
0,75 l |
| Farge |
White ,Grey |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Blank Klarlakk
SKU:
H1083000
På lager
Prisområde: kr 239,00 til kr 2 990,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. | , , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Classic Mahogany beis 0,5 l
SKU:
1083012
På lager
kr 299,00| Vekt | 0,500000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110 × 100 × 100 mm |
Epifanes Classic Teak beis 0,5 l
SKU:
1083013
På lager
kr 299,00| Vekt | 0,540000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 110 × 100 × 100 mm |
Epifanes Easy-Flow impregneringsolje 1000 ml
SKU:
1083011
På lager
kr 479,00| Vekt | 1,000000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 130 × 110 × 110 mm |
Epifanes Epoxy Sparkel 1500 750 ml
SKU:
1083060
På lager
kr 819,00| Vekt | 1,400000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200 × 100 × 100 mm |
Epifanes Katalog
SKU:
1083075
På lager
kr 39,00| Vekt | 0,150000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 200,000000 × 150,000000 × 5,000000 mm |
Epifanes Mono-Urethan lakk/maling
SKU:
H1083018
På lager
Prisområde: kr 649,00 til kr 1 890,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. |
0,75 l ,2 l |
| Farge |
White ,3107 Bright Blue ,3108 Dark Blue ,3116 Bright Red ,3119 Black ,3124 Light Oyster ,3137 Yellow ,3126 Buff ,3129 Deep Blue ,3140 Matterhorn White ,3212 Grey ,3221 Mouse Grey ,3128 Off White ,3172 Dark Green |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Multi Marine Primer
SKU:
H1083032
På lager
Prisområde: kr 519,00 til kr 999,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Vol. | , |
| Farge | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Poly-Urethan lakk blank 750 g
SKU:
1083015
På lager
kr 969,00| Vekt | 0,950000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190 × 100 × 100 mm |
Epifanes Poly-Urethan lakk silkematt 750 g
SKU:
1083016
På lager
kr 969,00| Vekt | 0,960000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190 × 100 × 100 mm |
Epifanes Poly-Urethan lakk/maling
SKU:
H1083045
På lager
kr 969,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Farge | , , , , , , , , , , , , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes Poly-Urethan Primer
SKU:
H1083058
På lager
kr 739,00| Vekt | I/A |
|---|---|
| Dimensjoner | I/A |
| Nettovekt | |
| Farge | , |
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Epifanes PP Varnish Extra lakk 2 l
SKU:
1083017
På lager
kr 1 990,00| Vekt | 2,350000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 190 × 120 × 120 mm |
Epifanes Rapidclear lakk 0,75 l
SKU:
1083009
På lager
kr 539,00| Vekt | 0,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120 × 100 × 100 mm |
Epifanes Rapidcoat lakk 0,75 l
SKU:
1083010
På lager
kr 539,00| Vekt | 0,800000 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 120 × 100 × 100 mm |






